У Нью-Йорку заарештували 700 противників бідності і безробіття

Сотні учасників акції "Займи Уолл-стріт!" висловлювали незгоду з засиллям в США корпорацій, корупцією, нерівністю доходів, високим рівнем безробіття.

Поліція Нью-Йорка заарештувала в суботу більше 700 учасників акції "Займи Уолл-стріт!", які на кілька годин перекрили рух на Бруклінському мості, що з'єднує два райони Нью-Йорка - Бруклін і Манхеттен.

Як повідомляється, сотні учасників акції висловлювали незгоду з засиллям в США корпорацій, корупцією, нерівністю доходів, високим рівнем безробіття.

Протестуючі вже два тижні не йдуть з парку Зукотті неподалік від Уолл-стріт - фінансового центру Нью -Йорка. У другій половині дня суботи демонстранти вирушили маршем від своєї "штаб-квартири" по пішохідній частині Бруклінського моста, проте багато з них вирішили покинути пішохідну зону і вийшли на проїжджу частину, перекривши рух.

У результаті поліції довелося втрутитися. "Протестуючих неодноразово попереджали, що якщо вони вийдуть на проїжджу частину, то будуть заарештовані", - повідомив представник поліції.

Поки йшло затримання, правоохоронцям довелося на час перекрити автомобільний рух у напрямку Брукліна, через що в нижній частині Манхеттена утворилися великі пробки.

Раніше в суботу демонстранти провели ще два марші на Бруклінському мосту. Протестуючі проти генетично модифікованих продуктів перейшли по ньому з Брукліна в Манхеттен, а прихильники боротьби з бідністю - в протилежну сторону. Обидві акції були мирні, арештованих не було.

У протестуючих наразі немає лідера та чіткої програми дій. Проте, як заявляють учасники акції, вони мають намір залишатися на Уолл-стріт всю зиму.

Схожі акції пройшли в минулі дні й в інших містах США - Бостоні, Чикаго, Сан-Франциско.

Читайте також:

Грецькі студенти захопили студію державного телеканалу

На півдні Китаю натовп розгромив місцеве відділення Компартії

Міліція затримала Femenістку за інтерв'ю топлес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: