У Швейцарії заарештували рахунки фірми Березовського

Борис Березовський інформацію про арешт своїх рахунків назвав брехнею, а його адвокат зауважив: "Ну, арештовані й арештовані. Не збідніє".

У Швейцарії заарештували банківські рахунки компанії "Форус", через яку, за даними ЗМІ, Борис Березовський і його спільники вивели 100 млн доларів з "Аерофлоту".

Як повідомила російська Генпрокуратура, для забезпечення позову до бізнесмена, який "переховується від влади", на рахунках фірми заарештовано близько 21 млн швейцарських франків.

З метою захисту російських інтересів Генпрокуратура має намір і надалі "найтіснішим чином взаємодіяти з іноземними колегами".

Адвокат Бориса Березовського Андрій Боровков філософськи поставився до повідомлення про арешт рахунків.

"Ну, арештовані й арештовані. Не збідніє", - заявив він.

Натомість сам олігарх назвав цю інформацію брехнею. "Я чув про це зі ЗМІ з посиланням на Генпрокуратуру і більше мені нічого не відомо. Про дві яхти брехня, про рахунки нічого не знаю. Вони перераховують усе, що у них накопичилося за 10 років проти мене", - заявив Березовський.

Наразі Березовський проживає у Великобританії, де отримав статус політичного біженця. Російська влада неодноразово направляла запит про екстрадицію бізнесмена, проти якого в РФ порушено декілька кримінальних справ, але позитивної відповіді не отримала.

У вересні 2010 року швейцарський суд виніс рішення про повернення компанії "Аерофлот" коштів, нібито викрадених Борисом Березовським і його спільниками. Відповідна кримінальна справа була порушена Генеральною прокуратурою Російської Федерації ще в січні 1999 року.

Читайте також:

Березовський: тепер я знаю ім'я наступного президента України

Екс-водій Березовського: магнат любить шалену їзду на Maybach та юних дівчаток

"Таємний щоденник" Березовського: він кохає жінку, яка прагне його розорити

Генпрокуратура РФ знайшла мільйони Бориса Березовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: