У  "татка" Берлусконі з'явилася нова 17-річна подружка

Прем'єрські вечірки обслуговувала Іріс Берарді з Бразилії, якій було всього 17. За кожну зустріч їй заплатили по 2 тисячі євро. А Берлусконі вона називала "татком".

Італійські слідчі з'ясували, що прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі полюбляє неповнолітніх іноземних повій. Так, крім марокканської танцівниці Карім ель-Махруг на прізвисько Рубі, прем'єрські вечірки обслуговувала Іріс Берарді з Бразилії, якій зараз 19 років, але під час зустрічей з Берлусконі їй було всього 17. В Італії проституцією можна займатися з 18 років.

У розпорядження слідства потрапила записна книжка Іріс, в якій зазначено, що в листопаді 2009 року бразилійка відвідувала віллу Берлусконі на Сардинії, а місяць тому - особняк під Міланом.

Тоді їй було 17, а в минулому році, коли вона вже була повнолітньою, зустрічей з татком (так Ірис називає прем'єра в своїх записах) було вісім. За кожну їй заплатили по 2 тисячі євро. Але чи закінчилися ці зустрічі сексом, в записах не сказано.

У розпорядженні слідства опинилися і телефонні переговори колишніх наложниць Берлусконі, яким він надав квартири під Міланом.

В одній із них 25-річна Ніколь Мінетті, яка організовувала вечірки на віллі, заявила, що разом з Берлусконі під укіс покотиться та кар'єра всіх дівчат.

Нагадаємо, з приводу поведінки Берлусконі висловися навіть Папа Римський. Він зазначив, що офіційні особи повинні подавати переконливий моральний приклад. Сам Берлусконі все заперечує.

Читайте також:

Танцівниця докладно описала секс-вечірки в стилі "бунга-бунга" у Берлусконі

Берлусконі заплатив моделі 117 тисяч євро за участь у його вечірках

У Берлусконі виявили гарем із 14 жінок

Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: