В Іспанії за перші дві хвилини забігу з биками поранені кілька людей

В Іспанії на традиційному забігу з биками під час свята Сан-Фермін відкрито рахунок постраждалих: за дві хвилину бігу  з тваринами вже поранені кілька людей.

Кілька людей отримали поранення, беручи участь у традиційному забігу з биками в ході свята Сан-Фермін в іспанській Памплоні. Ще одна людина госпіталізована із струсом мозку.

Такі дані привів іспанський Червоний Хрест лише на другій хвилині енсьєрро, так по-іспанськи називається це екзотичне, але небезпечне видовище.

Традиційні забіги з биками й інші святкові заходи на честь Святого Ферміна будуть продовжуватися в Памплоні ще тиждень, до полудня 14 липня. За переказами, Святий Фермін врятував від чуми Памплону за часів Середньовіччя.

У ході свята проходять ходи вуличних оркестрів, процесії "велетнів" і "карликів-голованів", фольклорні уявлення, різні розваги для дітей і дорослих, маскарадна хода, святвечори в кварталах, танці, феєрверки. Традиції Сан-Ферміна йдуть углиб століть, проте відомими і популярними серед іноземних туристів вони стали завдяки творам Ернеста Хемінгуея.

У цьому році, щоб знизити рівень шуму в місті під час свят, місцева влада заборонила використання африканські дудки вувузели, які стали символом чемпіонату світу з футболу в ПАР.

Енсьєрро - забіг з биками на 825 метрів - всього лише один із заходів в рамках свята. За його негласними правилами, єдиним засобом для оборони від биків може бути тільки згорнута в трубку газета.

На завершення свята проходить урочиста меса в соборі, а в останній вечір на вулицях міста звучить багатотисячний хор цієї юрби, яка урочисто і трохи сумно співає. У 2009 році на святі Сан-Фермін одна людина загинула. А 450 учасників енсьєрро отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Читайте також:

Вино і кров на святі Сан-Фермін у Іспанії

Матадор-боягуз утік від бика на початку кориди (відео)

В Іспанії зі зйомок фільму з Томом Крузом втекли бики

Під час розваг з биками в Іспанії скалічилися близько 450 людей

ВідеоВ Іспанії кілька людей отримали поранення, втікаючи від биків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: