В Росії вимагають заборонити сигарети для дівчат-підлітків

Російська тютюнова компанія орієнтується на молодь при оформленні та рекламуванні своєї продукції.

Громадськість в Росії вимагає заборонити продукцію компанії "Донський тютюн", яка нещодавно провела рестайлінг вироблених на своїй фабриці сигарет Sweet Dreams, Play і Kiss, зробивши їх упаковку і зміст максимально привабливими для молодіжної аудиторії.

Нові сигарети випускаються в яскравих, по молодіжному розмальованих пачках. Вони ароматизовані, мають солодкий фільтр і невелику ціну. В рекламній кампанії використовуються близькі тінейджерам образи.

На упаковці Sweet Dreams з'явилися картинки з життя героїнь глянцевих журналів, які вирушили у подорож. З пачок дивляться намальовані "лялечки", які в Майамі займаються серфінгом, в Парижі ходять по бутиках, а в Римі роз'їжджають на дорогих автомобілях.

Сигарети марки Play тепер мають аромат тендітного барбарису і противники нових сигарет проводять паралель між цим нововведенням і дитячим, яскраво-солодким уявленням "барбариски".

Більше того, "Донський тютюн" використовує в релізах словосполучення "параметри безпеки", говорячи про вміст нікотину і смол.

"Донський тютюн" вже стикався із забороною своєї реклами, так, наприклад, Федеральна антимонопольна служба вже заборонила його постер з юною дівчинкою з косичками і морозивом. Копілайн постеру свідчив "Якщо не можна, але дуже хочеться, то можна".

Також була заборонена реклама, на принті якої була зображена молода дівчина з льодяником у роті, а нижче пачка з сигаретами, які за формою нагадують цукерки, що виглядають з упаковки солодощів. У верхній частині копілайн - "Думки в стилі Kiss!", У нижній частині - "Люблю все нове, смачне й кругле!".

Нагадаємо, що в Ісландії, взагалі планується прирівняти звичку курити до наркотичної залежності і продавати сигарети лише за рецептом лікаря.


Читайте також:

Церква закликає повністю заборонити рекламу сигарет

15-річний школяр повісився, коли його спіймали з сигаретою

Українці переходять на дешеві сигарети

Виробництво сигарет в Україні скоротилось на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: