В Японії продаватимуть бездимні цигарки

Японська тютюнова компанія Japan Tobacco розробила нові цигарки, які не треба запалювати, і вони не виділяють дим. Новинка покликана знищити пасивне куріння.

Японська компанія Japan Tobacco оголосила про те, що в середині травня в продаж надійдуть перші паперові бездимні сигарети під назвою Zerostyle Mint, які можна буде використовувати всюди - в тому числі і зонах для некурящих.

Ці сигарети, які мають вигляд звичайних, оснащені вбудованим змінним картріджем, що містить листя тютюну, і клиновидним мундштуком. Вона не вимагає запалювання, а її використання не супроводжується димом.

Одного картриджа, за підрахунками творців Zerostyle Mint, курцеві має вистачити на строк від 12 до 24 годин - в залежності від інтенсивності куріння. Вартість одногу вироби з двома змінними картриджами складе 300 ієн (3,3 долари), а набір з 4 картриджів обійдеться покупцеві в 400 ієн (4,4 долари).

Цей винахід було розроблено в рамках кампанії з заборони куріння в громадських місцях, що проводиться в країні і покликана захистити некурців від вдихання сигаретного диму - так званого пасивного куріння.

Читайте також:

Британець замовив собі напис на могилі "Мене вбило куріння"

Французькі рекламісти прирівняли куріння до орального сексу

Штраф за куріння в потягах за півроку склав майже 200 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: