Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибори президента-2019. Відкрилася остання виборча дільниця

Українці в Сан-Франциско розпочали голосування.

Остання дільниця на виборах президентах України відкрилася у американському місті Сан-Франциско (о 18 годині за київським часом).

Про це пише "Укрінформ".

На дільниці, яка формально завершить голосування в другому турі виборів президента України, до початку голосування люди сформували чергу. Тут зможуть проголосувати українські громадяни, що проживають у 12-ти американських штатах.

"На дільниці в Сан-Франциско зареєстровані 23 893 виборці", – зазначив у коментарі агентству член ДВК Микита Сафроненко.

Кількість громадян у списках збільшилась на 257 осіб, порівняно з першим туром. Загалом же, дільниця в Сан-Франциско вважається однією з найбільших за кількістю зареєстрованих виборців.

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

ВідеоМузика, ігри, бургери та напої. Ситуація в штабах кандидатів у президенти України

У штабі Порошенко наразі тихо і вже облаштовують кухню. Зеленський завітав у штаб та пообіцяв дати прес-конференцію о 20:00.  

Музика, ігри, бургери та напої. Ситуація в штабах кандидатів у президенти України

Залиште свій коментар

Вибір редакції