Вперше рейтинги Мєдвєдєва і Путіна зрівнялися

Вперше в історії соціологічних спостережень рейтинги схвалення президента і прем'єра Росії фактично зрівнялися: розрив скоротився до 1%.

Рейтинги схвалення російського прем'єра Володимира Путіна і президента Дмитра Мєдвєдєва вперше в історії спостережень практично зрівнялися.

За даними "Левада-центру", Мєдвєдєва схвалюють 76% громадян, Путіна - 77%. Різниця в 1% виявилася менше статистичної похибки в 3,5%.

Відмовляють у схваленні членам тандему також приблизно однакова кількість росіян - 22 і 20%.

Розрив скоротився через те, що рейтинг Мєдвєдєва зріс з 73% у вересні до 76% у жовтні, а рейтинг Путіна залишився таким же - 77%. У 2009 році Путін випереджав Медведєва на 5-6%.

Президент РФ скоротив відставання від голови уряду і в умовних передвиборних рейтингах. Якби у жовтні в Росії пройшли президентські вибори, Путіна підтримали би 24%, Мєдвєдєва – 21%. Досі різниця між двома російськими лідерами становила 9-11%

На думку експертів, справа, ймовірно, в тому, що останнім часом Мєдвєдєв давав більше інформаційних приводів, які відповідають очікуванням росіян. Це і ініційована ним відставка мера Москви Юрія Лужкова, яку громадськість в цілому схвалила, і реформа міліції, і боротьба з корупцією в цілому - останню тему населення пов'язує більше з Мєдвєдєвим, ніж з Путіним, констатують соціологи.

Читайте також:

Мєдвєдєв заявив, що знає, хто такий Шевчук - на відміну від Путіна

Церетелі хоче створити пам'ятник Мєдвєдєву і Путіну

Преса розсекретила передвиборний план президента Мєдвєдєва

Екстравагантні піар-акції Путіна сплутали карти піарникам Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: