Вперше у батьків відібрали 4 дітей через ожиріння

У Шотландії соціальні служби забрали з сім'ї четверо дітей у віці від 11 до 5 років через те, що вони занадто товсті.

Вперше в історії Великобританії у батьків відібрали 4 дітей через те, що вони не змогли контролювати процес травлення своїх чад.

Прецедент викликав шквал критики. Забирання дітей у батьків назвали дискримінаційною кампанією щодо товстунів і втручанн в приватне життя людей. Батьки мають намір звернутися до суду.

"Можливо, ми не ідеальні батьки. але ми всім серцем любимо наших дітей. Нестерпно представляти майбутнє без них. Я клянуся, що ми зробили все, щоб боротися з вагою. Складається враження, що навіть у злочинців більше прав, ніж у нас", - заявила мати дітей.

При цьому, ще у 2008 році родина отримала ультиматум від соціальних служб. Батькам було наказано відправити дітей у футбольну секцію і на танці та забезпечувати їх здоровою їжею. Пройшло три місяці, план не спрацьовував. Міська рада прийняла тоді рішення реалізувати незвичайну програму з моніторингу. Протягом двох років родина жила в будинку, обладнаному в стилі "Великого брата", соціальний працівник спостерігав за нею на відстані і зазначав порушення. За словами адвоката сім'ї, ініціатива нанесла тільки шкоду:

"До нас ставилися як до дітей і відрізали від усього світу. Ми робили все необхідне: дружина готувала здорову їжу, ми скасували перекушування і давали дітям солодке тільки по суботах. Але всього цього виявилося недостатньо", - розповів батько дітей.

В кінці серпня 2011 року соціальні працівники вирішили, що експеримент провалений і чотирьох молодших дітей слід забрати під опіку.

"Вага - це особиста справа кожного, це не повинно хвилювати соціальних працівників. Мої батьки - молодці. Що тепер буде з моїми молодшими братами та сестрами?", - заявила у розпачі старша сестра, яку лиши з батьками.

Нагадаємо, найтовстіша жінка світу, американка Сьюзан Еман важить 330 кілограмів. Але на цьому вона зупинятися не збирається і мріє досягнути ваги в одну тонну.

Читайте також:

У людей, які сидять на дієті, мозок починає пожирати сам себе

300-кілограмовий американець всього за рік скинув половину ваги

У китайського чоловіка виросли жіночі груди 6 розміру

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: