З'явилася версія, що Черномирдіна вбили

Партія "Братство" висунула версію, що російського політика могли вбити. На їх думку до вбивства можуть бути причетні російський прем'єр Путін і президент РФ Мєдвєдєв.

Партія "Братство" припускає, що колишній посол Росії в Україні Віктор Черномирдін був убитий.

Проте, хто саме є замовником його вбивства, наразі невідомо. "Він був самостійним гравцем. І Путін, і Мєдвєдєв можуть бути причетні до цього, адже Черномирдін був проблемою для обох", - заявили в "Братстві".

"Нагадаємо, що екс-посла усунули від обов’язків та відкликали в Кремль для контролю. Москва боялася надто впливової особистості Віктора Черномирдіна. Але і в Кремлі, перебуваючи на посаді радника президента, він продовжував власну гру", - заявили партійці.

За словами політсили, все почалося з хамської поведінки міністра оборони РФ Сердюкова, який грубо образив при підлеглих героя Росії Андрія Кравцова, начальника Рязанського училища ВДВ. Епізод був настільки обурливим, що десантники звернулися до Мєдведєва з вимогою зняти з посади Сердюкова. Мало того Сердюков серйозно образив не лише десантників, але й Православну церкву РФ.

"Десантників підтримали і моряки, а потім ще й космонавти. Ситуація стала набувати явних ознак певної кампанії. Без надії на підтримку згори такі речі в нинішній РФ робити неможливо", - підкреслили в "Братстві".

За їх словами, саме ця критична ситуація була підхоплена Черномирдіним. Він був одним із тих, хто фінансував зростаючий з кожним днем бунт, перетворюючи його з пересічного російського протесту, що постійно виривається назовні через хитку систему влади, на серйозний заколот.

"Саме це могло спровокувати вбивство політика", - наголосили в партії.

Нагадаємо, Черномирдін помер близько 4 години ранку (03:00 за київським часом) 3 листопада.

72-річний політик останнім часом багато хворів. Крім того, він дуже переживав смерть своєї дружини Валентини Федорівни, яка померла у березні цього року. Подружжя прожило разом майже 50 років, виховало двох синів, які подарували їм чотирьох онуків.

За попередніми та неофіційними висновками медиків, причиною смерті Черномирдіна став інфаркт міокарда, що стався на тлі важкого онкологічного захворювання і гострої ниркової недостатності. Останній тиждень перед смертю Черномирдін перебував на лікарняному.

Черномирдін обіймав посаду спеціального представника президента РФ з питань економічного співробітництва з державами - учасниками СНД. До цього він був послом Росії в Україні, а з грудня 1992 по березень 1998 року очолював уряд Росії.

Політика поховали в Москві 5 листопада на Новодівочому кладовищі поруч з могилою його дружини Валентини Федорівни, яка померла в березні цього року.

Читайте також:

В Москві поховали Віктора Черномирдіна

Стало відомо, хто поїде на похорон Черномирдіна від України

Мєдвєдєв наказав організувати пряму трансляцію похорону Черномирдіна

Патріарх Кирило: те, що Росія зараз існує - заслуга Черномирдіна

Смерть Черномирдіна: Росія згадує "ядерний чемоданчик" і "царське полювання"

Віктор Черномирдін: біографія та найкращі афоризми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: