Захід про відставку Лужкова: Мєдвєдєв діє, як Путін

Після відставки Лужкова іноземні ЗМІ дійшли висновку, що ліберальність Мєдвєдєва - лицемірство, а він - людина системи Путіна.

Відставка мера Москви Юрія Лужкова показала, що президент Дмитро Мєдвєдєв – людина з системи Путіна, відзначають іноземні спостерігачі.

Ця подія говорить, скоріше, про те, яка небезпека загрожує кожному, хто намагається вибудувати для своєї влади в Росії незалежний фундамент, пише The Globe and Mail.

"У країні, де союзники Путіна і Мєдвєдєва колосально збагатилися за рахунок пригнічення мас населення, і в місті, що займає друге місце в світі за кількістю мільярдерів, звинуватити в корупції тільки одну людини - Лужкова - після того, як Кремль десятки років мирився з ним і навіть хвалив його, - це лицемірство", - пише професор університету Торонто Оріль Брон.

Ну думку професора, добріший та ввічливіший за Путіна, - "частина того ж режиму, де залізний кулак негайно з'являється, ледь на компонент правлячої системи озброюється будь-який суперник, який нехай навіть у минулому підтримував Путіна".

Наступність у методах боротьби з незгодними між Медведєвим і Путіним вбачає також швейцарська газета Tagesanzeiger. "Медведєв публічно і безкомпромісно скористався" вертикаллю влади ", і це доводить, наскільки він сам - людина системи Путіна", пише видання.

Помилка Лужкова, як пише видання, була в тому, що він наступив на болючий мозоль президента і практично назвав його політичним слабаком.

The Guardian також навіть записує Лужкова в останні дисиденти Росії. "Я мимоволі відчуваю легке співчуття до людини, яка настільки самовбивчо безрозсудна і налаштована проти авторитаризму в нинішній атмосфері повсюдного лізоблюдства", - підсумовує журналіст Олексій Ковальов, який написав для видання статтю про відставку мера Москви.

Нагадаємо, 28 вересня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв відправив Юрія Лужкова у відставку з посади мера Москви у зв'язку "з втратою довіри президента".

Обов'язки глави уряду столиці РФ тимчасово виконує глава московського будкомплексу Володимир Ресін. За його прогнозами, новий мер буде призначений протягом місяця.

Лужков написав листа Мєдвєдєву, в якому заявив про інформаційний терор щодо себе, метою якого повинна була стати його добровільна відставка.

Читайте також:

"Єдина Росія" обрала сімох кандидатів на місце Лужкова

Названо дату оголошення кандидатів у мери Москви

В Інтернеті з'явився комікс про відставку Лужкова

Лужков не буде опротестовувати відставку і піде в політику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: