Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журнал Time обрав людину року

Цього року титул отримала не одна людина.

Американський журнал Time визначив переможця, а точніше - переможців щорічного титулу "Людина року". Цього разу звання дісталося голлівудським "порушникам мовчання", котрі протягом року взяли участь у кампанії проти сексуального насилля і відкрито заявили про домагання.

На обкладинці цьогорічного номеру з людиною року зображені акторки Ешлі Джадд, співачка Тейлор Свіфт, а також колишня інженер Uber Сьюзен Фаулер та інші представники кампанії Ізабель Паскаль, ініціатор руху "Ми сказали "Досить"  Адама Іву.

Однак за посланням видання, вони лише частина усіх тих сотень людей, котрих Time цього року назвав "людиною року". Серед них не лише представники жіночої статі, але й чоловіки. Серед героїв номеру й жінка-анонім, котра розповіла свою історію сексуального насилля.

Таке рішення журналу сталося на фоні подій навколо голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна. У жовтні цього року одразу декілька акторок розповіли про сексуальні домагання з боку продюсера протягом років співпраці. З часом до жінок приєднувалися інші зірки Голлівуду. Серед них Анжеліна Джолі, Єва Грін, Кейт Бекінсейл, Кара Делевінь та інші.

Та йдеться не лише про Вайнштейна. Жертви сексуального насилля є в кожній сфері діяльності, зокрема у політиці.

За інформацією видання, Time вперше обрав групу осіб людиною року 1950-го. Відтоді титул отримували група з 15 вчених, американці до 25 років, жінки, що зробили внесок у свої права тощо.

Як відомо, людину року визначає саме редактор журналу. Це робиться з урахуванням того, наскільки важливий вплив людина (у цьому випадку група людей) справила на світові медіа. 

Цього року серед номінантів були президент США Дональд Трамп, лідер КНДР Кім Чен Ин, голова КНР Сі Цзіньпін та інші всесвітньо відомі особи.

Нагадаємо, американський журнал Time спростував заяву президента США Дональда Трампа про те, що видання нібито пропонувало йому титул "людина року"

Залиште свій коментар

Вибір редакції