Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тадж-Махал планують відкрити для нічних екскурсій

У пікові дні пам'ятку відвідують понад 50 тисяч туристів.

Влада Індії на численні прохання туристів планує відкрити Тадж-Махал для нічного відвідування, повідомляє lonelyplanet.com.

Знамениту індійську пам'ятку щодня відвідують близько 22 тисяч осіб. У пікові дні прохідність досягає позначки 50 тисяч. Щоб не допускати величезного скупчення людей, у Тадж-Махалі передбачено штраф за тривале перебування: у мавзолеї заборонено перебувати більше трьох годин.

Зараз Тадж-Махал хочуть зробити доступним для туристів і після заходу. Поки така розкіш можлива лише п'ять разів на місяць: у повний місяць і дві ночі до нього і після. У нічний час на територію мавзолею пускають до 400 осіб.

"Ми отримали багато запитів на те, щоб Тадж-Махал був відкритий у нічні години. Хочемо втілити цю ідею в життя", – повідомив міністр туризму і культури Індії Прахлад Сінгх Патель.

Тадж-Махал
unsplash.com

Тадж-Махал розташований у місті Агра. Його збудував імператор Шах-Джахан в пам'ять про кохану дружину Мумтаз-Махал, яка померла під час пологів 1631 року. У будівництві брали участь близько 20 тисяч осіб. 1983 року мавзолей було включено до списку всесвітньої спадщини.

Нагадаємо, у вересні пам'ятки Чехії можна відвідати безкоштовно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції