Американка винайшла бюстгальтер для сідниць

Американський психолог Карін Харт, в якої обвисла "п'ята точка", довго мудрувала перед дзеркалом, доки не винайшла ідеальний бандаж для сідниць.

Американський фахівець із психології Карін Харт створила підтримуючий бюстгальтер для сідниць.

Новий винахід отримав назву Biniki. За задумом Карін, незвичайний ліфчик миттєво піднімає сідниці, так що візуально фігура здається стрункою і підтягнутою. Принцип дії підтримуючого бюстгальтера для сідниць дуже простий: за допомогою тонких лямок, які обвивають талію, ліфчик кріпиться під сідницями.

Задум цього диво-засобу для підтягування філейної частини прийшов до Харт не випадково. Одного разу Карін сильно схудла, так що пружні сідниці втратили форму і обвисли. Вправи для цієї проблемної зони не помагали. Однак пластична операція теж не була виходом з положення, оскільки не було коштів на неї, та й надто вже помітними стають післяопераційні шрами. Тоді Харт вирішила знайти безпечний, простий і дуже ефективний спосіб надати сідницям бажану форму.

Карін почала розробляти дизайн підтримуючого бюстгальтера для своєї "п'ятої точки". Ідеальний варіант потрібної моделі незвичайного ліфчика був винайдений шляхом проб і помилок.

Креативний психолог придбала в магазині стрічку-самоклейку в касеті і почала перед дзеркалом перебирати всі можливі конфігурації, поки не знайшла найбільш доречну.

Бюстгальтер дуже добре піднімає сідничні м'язи і утримує їх в заданому положенні протягом усього дня. Такий бандаж підвищує тонус ослаблених м'язів, що покращує зовнішній вигляд сідниць.

Читайте також:

У Парижі презентували розроблену за космічними технологіями жіночу білизну

Хірурги винайшли бюстгальтер-невидимку: ідеальні груди за 40 хвилин

Великі сідниці корисніші для здоров'я, ніж великий живіт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: