Авіарейс відмінили через мишу на борту літака

Дата публікації
Перегляди
2433
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Авіарейс відмінили через мишу на борту літака

Ілюстрація

Як миша залізла в літак, невідомо. Також не встановлено, як багато часу вона провела на борту раніше, ніж її помітили.

Запланований на ранок 16 серпня рейс скандинавської авіакомпанії SAS зі Стокгольма в Чикаго був скасований через мишу на борту літака.

Як повідомляється, гризуна в Airbus А330 помітили незадовго до початку польоту - миша пробігла по підлозі авіалайнера, і після цього пасажирів попросили почекати, поки тварину зловлять.

Офіційною причиною скасування польоту стала загроза безпеці пасажирів - гризун міг перегризти проводи в літаку і таким чином вивести його з ладу в будь-який момент.

Пошуки миші, що тривали кілька годин, не принесли ніяких результатів.

"На жаль ми не змогли зловити гризуна, незважаючи на те, що посилено його шукали і поставили в літаку безліч пасток", - заявив представник авіакомпанії.

Пасажирів тимчасово розмістили в стокгольмському аеропорту і вони поки чекають, коли їм нададуть можливість полетіти іншим рейсом. Проте, за наявною інформацією, SAS поки не підшукала 250 пасажирам рейсу Стокгольм - Чикаго відповідного літака. Пошуки ускладнюються тим, що в парку авіакомпанії не так багато великих лайнерів.

Очікується, що "Аеробус" не підніметься в повітря до тих пір, поки на борту не знайдуть мишу. Розглядається варіант з викурюванням гризуна, але поки до цього заходу не вдавалися. Як миша залізла в літак, невідомо. Також не встановлено, як багато часу вона провела на борту раніше, ніж її помітили.

Нагадаємо, нещодавно мешканка австралійського міста Таусвілл знайшла всередині купленого в магазині батона живу мишу.

Читайте також:

В аеропорту Чикаго зіткнулися два пасажирських літаки

Швейцарець на літаку протаранив будинок матері, образившись на неї

В аеробус з 500 пасажирами влучила блискавка (унікальне відео)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2433
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація