Австралійка знайшла всередині купленого батона живу мишу

Дата публікації
Перегляди
3367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Австралійка знайшла всередині купленого батона живу мишу

Ілюстрація / Фото: tehparadox

Мешканка передмістя австралійського Таунсвілла виявила в купленому нею батоні хліба живу мишу.

Мешканка австралійського міста Таусвілл знайшла всередині купленого в магазині батона живу мишу.

Тварина прогризла невеличкий отвір в пакеті, залізла в нього, з'їла частину хліба і оселилася в борошняному виробі.

Коли жінка придбала хліб, вона не помітила мишу, так як тварина сиділа безпосередньо в хлібі. Коли вона повернулася додому з супермаркету і стала розбирати покупки, то побачила мишу в пакеті з хлібом.

За словами австралійки, побачивши гризуна, їй стало гидко, однак жінка не стала викидати ні упаковку, ні батон, ні гризуна, і вирушила зі своєю незвичайною покупкою в супермаркет, де придбала хліб.

У магазині її вислухали, але відмовилися визнавати свою провину за мишу в пакеті з батоном. За словами представників супермаркету, цей хліб не був випечений в булочній при магазині, а значить, за мишу вони відповідальності не несуть.

У хлібопекарні, де був виготовлений хліб, також відхрестилися від миші, заявивши, що вона не могла потрапити в батон ні на етапі випічки, ні під час нарізки, ні в момент пакування виробу. Представники пекарні висловили припущення про те, що гризун заліз у пакет під час транспортування.

Представники таунсвіллскої міської ради з нагляду за санітарним станом навколишнього середовища провели перевірки в магазині і в пекарні і не знайшли жодних порушень чинних гігієнічних норм.

Раніше в австралійському містечку Стоунхендж штату Квінсленд оголисили в розшук щура, що вкрав вставні зуби місцевої жительки Маргарет Піджен.

Нагадаємо, у Донецьку14 травня, 36-річний економіст придбав хліб із хробаками. За його словами, у своєму улюбленому "Лаваші кавказькому" (виробник ТОВ "Дана ЛТД", Луганськ) він виявив засушеного черв'яка. Це не перший такий випадок у Донецьку. У хлібі тут знаходили вже цвяхи, тарганів, мишей та інші сторонні предмети та живність.

Читайте також:

Вітчим зґвалтував двох маленьких падчерок і змусив їх з’їсти трьох щурів

У дніпропетровській школі катували щурів, щоб відучити учнів від чіпсів

У Донецьку продають хліб з хробаками, цвяхами, тарганами та мишами

У Кремлі знайшли хробака у салаті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація