В Австралії оголосили у розшук щура, який украв вставну щелепу

В Австралії оголосили у розшук щура, який украв вставну щелепу

Ілюстрація / Фото: krisa.org.ua

Австралійка оголосила у розшук щура, який вкрав її вставну щелепу і потягнув протез у свою нору.

В австралійському містечку Стоунхендж штату Квінсленд розшукують щура, що вкрав вставні зуби місцевої жительки Маргарет Піджен.

За словами самої Піджен, вона готова виплатити винагороду тому, хто допоможе їй відшукати щура, жінка впевнена, що тварина потягла протез у свою нору, де спробувала перевірити, чи зможе його розгризти.

Жінка розповіла, що недавно помітила щура, котрий усівся на її столик біля ліжка. Як зазначила Піджен, гризун подивився на неї, однак власниця вставних зубів не знайшла, чим можна було вдарити непроханого гостя, і незабаром він зник. Разом із ним зникли й вставні зуби, що лежали на столику.

Піджен пояснила, що дивиться на ідею оголосити нагороду за упіймання щура скоріше як до жарту, ніж як до вказівки діяти, проте підкреслила, що була дуже засмучена подією. Жінка заявила, що тепер, без зубів, їй незручно посміхатися.

Місцеві вчені заявили, що у Квінсленді дійсно розплодилися щури, і зростання їхньої популяції викликане відповідною для інтенсивного розмноження погодою.

Одне сімейство в середньому збільшується на 12 особин раз на три тижні. У пошуках їжі щури забігають у будинки місцевих жителів та згризають все, що бачать по дорозі - одяг, домашнє начиння і предмети побуту.

Читайте також:

Новозеландець надувся і ледь не вибухнув, встромивши в сідницю насос

Італійський водій керує автобусом, тримаючи в кожній руці по телефону (відео)

У Лондоні учасник марафону майже місяць повз до фінішу в костюмі равлика

Атеїсти пообіцяли подбати про домашніх тварин віруючих після кінця світу

Повʼязані теми:

Наступна публікація