На Черкащині чоловік простояв дві години по шию у фекаліях

На Черкащині чоловік простояв дві години по шию у фекаліях

Фото з місця подій / Фото: МНС

Чоловік впустив свій мобільний телефон у яму, і щоб його дістати, проліз в отвір і потягнувся за ним. Раптово він втратив рівновагу і, не втримавшись, впав на дно вигрібної ями.

У центральному парку міста Христинівка Черкаської області у вигрібну яму громадського туалету провалився чоловік. Він простояв дві години по шию у фекаліях.

Вже через кілька хвилин на вулицю Шевченка прибув черговий караул Христинівського райвідділу МНС.

Щоб дістати чоловіка, рятувальникам довелося розбивати перфораторами бетонну плиту перекриття. Збільшивши отвір, співробітникам МНС за допомогою рятувальних мотузок зуміли витягнути 34-річного місцевого жителя.

Як уточнили рятувальники, йому довелося чекати майже дві години, стоячи по шию в нечистотах.

Як з'ясувалося, чоловік впустив свій мобільний телефон у яму, і щоб його дістати, проліз в отвір і потягнувся за ним. Раптово він втратив рівновагу і, не втримавшись, впав на дно вигрібної ями. Стоячи по шию у фекаліях, чоловік зумів покликати на допомогу. Його почув черговий відвідувач туалету, який і викликав на місце рятувальників.

Відмиваючи брандспойтом чоловіка від бруду, рятувальникам довелося витратити на нього майже всю воду, яка була в пожежному автомобілі.

У МНС уточнили, що аналогічний випадок стався в Черкасах у 2010 році. Тоді витягати 31-річного місцевого жителя з туалету довелося на території розважального комплексу Рів'єра.

Читайте також:

Новозеландець надувся і ледь не вибухнув, встромивши в сідницю насос

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Британський комік спробував розвеселити стадо корів

У Росії створили центр реабілітації для гопників

Повʼязані теми:

Наступна публікація