У Росії створили центр реабілітації для гопників

У Росії створили центр реабілітації для гопників

Ілюстрація / Фото: gopari.ru

Так званим гопникам пропонують переглянути свій погляд на навколишній світ і навіть записатися на спеціальні курси.

У Челябінську відкрився перший в Росії центр реабілітації для гопників під назвою "Людина".

Творці установи, що офіційно іменується реабілітаційним центром для неблагополучної молоді "Людина" звертаються до відповідного контингенту на спеціально створеному сайті. Так званим гопникам пропонують переглянути свій погляд на навколишній світ і навіть записатися на спеціальні курси.

Автори проекту опублікували програмне звернення до цільової аудиторії. Завершується воно словами: "нам не в падлу тобі допомогти". На думку керівників центру, допомогти, означає зробити з гопника "свідому молоду людину, яка поважає закон і прагне до ідеалів".

Організатори спілкуються зі цільовою аудиторією на жаргоні, пояснюючи, що така манера спростить спілкування. Мету створення реабілітаційного центру вони вбачають у тому, щоб дати можливість так званій "складній молоді" подивитися на світ іншими очима, розкрити горизонти.

Звернення авторів сайту / Фото: saltt.ru
Автори сайту повідомляють, що в реабілітаційному центрі працюють молоді волонтери - професійні психологи. Звернення до організації повністю анонімне. Тим, хто звернувся, запропонують пройти індивідуальні консультації, їм також підкажуть, де і як потрібно шукати роботу. Всі послуги надаються безкоштовно.

"Ми просто покажемо, що гопнічество - це погано, а ким хочеш бути - вибирай сам. Твоя особиста справа. Хочеш, щоб підказали - підкажемо. На біржу праці направимо, наприклад", - зазначив  один із засновників центру Ілля Прутков.

Як повідомляється, працівники центру вже набрали першу групу бажаючих стати на шлях виправлення, правда, не через сайт, а через знайомих.

Читайте також:

Не кажіть гоп

РПЦ створить "благопристойні" нічні клуби, де молодь буде читати і думати

Луцьку молодь попросили "не пісяти і не какати" у під'їздах

Повʼязані теми:

Наступна публікація