Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

"Еротичним мандрівникам", причому як чоловікам, так і жінкам, пропонують подорожі до Нідерландів, Таїланду, Чехії, Куби і Бразилії.

Квартал червоних ліхтарів, Амстердам
Ще нещодавно такий досить екзотичний вид відпочинку як секс-туризм поступово стає все більш популярним. За даними туристичних агентств, попит на цю послугу з кожним роком зростає.

Середній вік "еротичних мандрівників"- 25-50 років, серед секс-туристів зустрічаються як чоловіки, так і жінки, як вільні, так і одружені.

Кожен з них шукає в такому відпочинку щось своє - драйв, романтику або гостроту відчуттів. За спостереженнями психологів, секс-туризм допомагає людям позбутися від комплексів і стресу та більш яскраво проявити свою сексуальність.

Але не варто забувати і про ризики, які приховують подібні вояжі. Це і захворювання, що передаються статевим шляхом, і можливості зіткнень з місцевою поліцією, і неприємні ситуації з підкиданням наркотиків.

Однак для тих, хто все-таки вирішив для себе моральний та матеріальний бік справи, складено рейтинг 5 найбільш популярних країн для еротичної подорожі.

Нідерланди

Нідерланди - справжня європейська Мекка для любителів різноманітних сексуальних розваг. Можна замовити будь-які послуги у кварталі Червоних ліхтарів або відвідати порно-театр Casa Rosso, де будь-хто може стати учасником вистави.

Чехія

Для початківців, а також тих, хто цінує романтику і традиційний секс, найкраще підійде відпочинок у Чехії. Жрицю кохання можна замовити по телефону, вибрати на вулиці або ж звернутися до елітного нічного клубу з інтимними послугами. Модним віянням у Чехії вважаються корпоративні вечори відпочинку в публічних домах.

Бразилія

Наступна країна в списку країн, які пропонують секс-туризм, - спекотна Бразилія. Незважаючи на те, що офіційно тут заборонена проституція, в інтим-клубах і саунах можна обрати собі супутницю на будь-який смак. А під час карнавалу наприкінці лютого атмосфера ще більш схиляє до розпусти. Важливе зауваження - у Бразилії дуже негативно ставляться до людей нетрадиційної орієнтації, і для них перебування в цій країні може виявитися навіть небезпечним.

Таїланд

Таїланд широко відомий як сексуальна столиця світу. Тут можна знайти найбільш вишукані інтим-послуги за сміховинно низьку ціну. Однією з найбільш популярних місцевих розваг вважається знаменитий тайський масаж. А жінки, перебуваючи в Таїланді, можуть замовити не просто чоловіка на ніч, а супутника для відвідування екскурсій і ресторанів - одним словом, дама може з повним правом відчути себе королевою, яку всюди супроводжує "послужливий лицар".

Куба

Не менш привітно зустрічає секс-туристів з різних країн гостинна Куба. Тут можна знайти собі супутницю чи супутника на дискотеці або на пляжі, причому абсолютно безкоштовно, адже офіційно проституції на острові Свободи не існує.

Читайте також:

Вчені розповіли, як за допомогою сексу змінити на краще структуру мозку

Німецький журналіст об'їхав навколо світу за тисячу євро

Еротичні фантазії виявилися дієвим знеболювальним

Новим Інтернет-хітом стала карта пенісів: де і у кого довші

Повʼязані теми:

Наступна публікація