Жінка з харчовою алергією протягом 12 років їсть тільки рис

Жінка з харчовою алергією протягом 12 років їсть тільки рис

Мікаела Стаффорд

53-річна британка живе на щоденній дієті з рису, тому що має алергію на майже всі інші продукти харчування.

53-річна Мікаела Стаффорд з Великобританії протягом 12 років їсть на сніданок, обід і вечерю виключно білий варений рис.

Причиною настільки жорсткої дієти стала широка харчова алергія, на яку жінка раптово почала страждати у 1999 році. Їй тіло перестало сприймати практично будь-яку їжу, в тому числі молочні продукти, глютен (клейковину), пшеницю, цукор, олію та жири.

Навіть невелика кількість таких продуктів викликає у Мікаели тривалу мігрень, діарею, болі в суглобах та інші неприємні відчуття.

Хоча дієтологи бояться за її здоров'я, стверджуючи, що прожити без білків, жирів і вітамінів 12 років неможливо, Мікаела виглядає здоровою, щоправда, відчуває занепад сил. Однак психологічно їй дуже важко.

"Іноді я відчуваю, що в мене немає енергії для боротьби з хворобою більше. Я просто хочу здатися. Я не хочу так жити, я воліла б зробити усе, щоб знову відчути смак каррі. Я сумую за десертами і морозивом. Загалом, я просто хочу щось зі смаком", - розповіла Мікаела.

Через хворобу їй довелося залишити свою роботу у сфері громадського харчування і вже 10 років вона практично прикута до будинку.

Лікарі стверджують, що таке тривале харчування виключно рисом не могло не призвести до дисбалансу в організмі, і вони не виключають, що у Мікаели можуть розпочатися серйозні захворювання.

Читайте також:

30-річна жінка помирає від переїдання диванами (відео)

У Британії живе хлопчик, який не може посміхатися

Американець встановив рекорд, з'ївши 25 тисяч бургерів

До 28 років дівчина була впевнена, що вона - хлопець

Повʼязані теми:

Наступна публікація