До 28 років дівчина була впевнена, що вона - хлопець

До 28 років дівчина була впевнена, що вона - хлопець

"Метью" у 18 років і Адель - зараз / Фото: Daily Mail

Через рідкісний генетичний синдром 28 років Адель жила як Метью, поки медики не відкрили її справжньої статевої приналежності.

31-річна Адель Маркхем зараз звичайна жінка, яка полюбляє шопінг і мріє вдало вийти заміж. Однак до 28 років вона була хлопцем на ім'я Метью і жила життям чоловіка, поки лікарі визначили її справжню стать.

Справа в тому, що Адель народилася з рідкісним генетичним захворюванням – синдромом Клайнфелтера. У малюка була зайва статева хромосома, і "технічно" він був хлопчиком, тож так і виховувався. Як пояснили згодом лікарі, у звичайного чоловіка набір хромосом XY, у жінки - XX. У Адель же були XXY.

Коли Адель народилася, її батьки були дуже раді "синові" – адже у них уже було двоє доньок. Але згодом лікар помітив аномалії із розвитком у дитини геніталій. У "Метью" не ламався голос, не росли волосся на обличчі, а незабаром після того, як "йому" призначили гормональну терапію, виросли невеликі груди.

"Коли я став старшим, доктор сказав моїм батькам, що мені знадобиться операція. Але вони не знали, що викликало дефект", - розповідає Адель.

Хоча більшість хлопчиків з синдромом Клайнфелтера з віком розвиваються в нормальних чоловіків, у деяких превалює жіноча сутність. Це і сталося у випадку з Адель.

Батьки тривалий час не могли зрозуміти, в чому справа, адже їхній "син" любив грати з дівчатками в ляльки, за що його часто карали.

"Я завжди відчувала, що я дівчина, - розповіла Адель, - але мої батьки не хотіли нічого чути. У них не було причин думати, що я не хлопець. Мій батько був доволі старомодним і очікував, що я вестиму себе як хлопець-дебошир, гратиму у футбол. Але я віддавав перевагу лялькам, як мої сестри".

При цьому Адель не знала, у чому причина її "інакшості". У віці 16 років вона втекла до Лондона і приєдналася до гей-спільноти - вона однозначно відчувала, що не належить до представників секс-меншин, але як жінку її тягнуло до чоловіків.

Лише у 28 років Адель наважилася звернутися до медиків і пояснити їм, що вона відчуває. Лікарі провели серію тестів, у тому числі й генетичних, під час яких і виявилася хвороба Адель. Після цього вона почала пити естрогени і тепер готує себе до операції зі зміни статі.

Для допомоги таким же як вона, Адель організувала програму "Silverfish", що дозволяє пережити психологічний тиск суспільства.

"Я боролася протягом 20 років за те, щоб бути жінкою, і тепер, врешті-решт, я знаю, хто я", - запевнила Адель.

Читайте також:

"Синдром сплячої красуні" перетворив жінку на німфоманку

Шукаючи свою біологічну матір, чоловік знайшов гермафродита з синдромом перевертня

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

Секрет вічної молодості заховано у геномі дівчинки, над якою не владний час

Повʼязані теми:

Наступна публікація