Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

21-річна американка важить всього 25 кг при зрості 152 см. І навіть таку невелику масу тіла вона має постійно підтримувати, споживаючи від 5 до 8 тисяч калорій на день.

21-річна американка Ліззі Веласкес з міста Остін (штат Техас) страждає на незвичайну недугу: вона важить всього 25 кг при зрості 152 см.

Для підтримки такої малої маси тіла дівчині доводиться їсти кожні 15-20 хвилин. Вона має споживати від 5 до 8 тисяч калорій на день.

На думку медиків, те, що відбувається з Ліззі, пояснюється унікальним синдромом, який не дозволяє їй набирати вагу і викликає прискорене старіння організму.

Люди з подібним синдромом зазвичай мають обличчя трикутної форми, ніс, подібний до пташиного дзьоба, рідке волосся на голові та вени, які просвічують крізь шкіру.

Лікарі не в змозі передбачити, які зміни відбуватимуться з тілом американки надалі. За словами самої Ліззі, вона народилася недоношеною, вагою близько 1 кг. За таких параметрах у дитинстві дівчині підходив навіть одяг для ляльок. Крім того, Ліззі має проблеми із зором: вона сліпа на одне око, а друге бачить недостатньо добре.

До речі, її співвітчизниця зі штату Нью-Джерсі, навпаки, поставила собі за мету стати найтовстішою жінкою планети. 42-річна Донна Сімпсон наразі важить 272 кілограми, і, хоча вже зараз їй важко пересуватися, планує досягти ваги у 455 кілограмів.

Читайте також:

42-річна американка прагне стати найтовстішою жінкою планети

Вчені відкрили ген ожиріння

В Європі заборонили таблетки для схуднення

Секрет вічної молодості заховано у геномі дівчинки, над якою не владний час

Повʼязані теми:

Наступна публікація