42-річна американка прагне стати найтовстішою жінкою планети

Наразі Донна Сімпсон важить 272 кг і планує досягти ваги у 455 кг. На їжу вона витрачає 750 доларів на тиждень.

Мешканка американського штату Нью-Джерсі, 42-річна Донна Сімпсон, поставила собі за мету стати найогряднішою жінкою планети.

Наразі Донна важить 272 кілограми, і, хоча вже зараз їй важко пересуватися, планує досягти ваги у 455 кілограмів. Вона носить розмір одягу XXXXXL, який купує через Інтернет, і називає себе членом "Товариства споживачів жирів".

На їжу жінка витрачає приблизно 750 доларів на тиждень. "Моя улюблена їжа – суші, але, на відміну від усіх інших, я можу з'їсти до 70 великих шматків за один раз", - розповіла впевнена у собі товстунка. Також, зізналася Донна, вона полюбляє торти і солодощі, особливо пончики. Щоб досягти поставленої мети, їй необхідно з'їдати до 12 тисяч кілокалорій на день (у середньому жінка має вживати не більше 2 тисяч).

Донна Сімпсон вже є рекордсменом Книги Гіннесса як найбільш гладка жінка, яка коли-небудь народжувала дітей – у Донни є трирічна донька і 14-річний син.

При цьому Донна має коханого чоловіка, 49-річного Філіпа. Замість того, щоб порадити їй схуднути, він пропонує їй їсти ще більше. З Філіпом жінка зустрілася на сайті знайомств для огрядних людей. "Гадаю, він хотів би, щоб я була ще більшою", - каже Донна. "Він справжній чоловік і повністю підтримує мене", - додала вона. Пара планує одружитися на Гавайях наступного року.

Донна заробляє собі на життя, позуючи для сайту supersizedbombshells.com. Відвідувачі цього Інтернет-ресурсу платять за перегляд відеороликів, на яких жінка їсть жирну їжу або, приміром, йде до машини. "Я люблю їсти і є люди, які люблять дивитися, як я їм. Це робить їх щасливими, і нікому немає від цього шкоди", - підкреслила вона.

Сімпсон розповіла, що також вона пише книгу, а в майбутньому хотіла би організувати реаліті-шоу. Вона впевнена, що активна пропаганда товстих жінок у ЗМІ допоможе багатьом дівчатам знайти упевненість в собі.

Багато критиків стверджують, що стиль життя Сімпсон незабаром вб'є її, якщо вона здійснить свої грандіозні плани з масштабного набору ваги. Але жінка каже, що регулярно проходить обстеження у медиків, і абсолютно здорова.

Читайте також:

Вчені відкрили ген ожиріння

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Для порятунку найбільшого товстуна світу потрібна допомога ВПС Британії

До 2020 року 80% жінок у всьому світі стануть товстими

В Європі заборонили таблетки для схуднення

Повʼязані теми:

Наступна публікація