Росіянин придбав інкрустовану діамантами вувузелу за 20 тис. доларів

Росіянин придбав інкрустовану діамантами вувузелу за 20 тис. доларів

Вболівальник з вувузелою на ЧС-2010 / Фото: AFP

Ювелір оздобив пластикову африканську дудку діамантами і білим золотом. Ювелірну вувузелу придбав за 20 тисяч доларів російський бізнесмен, щоб подарувати її своєму партнеру.

Австрійський ювелір продав російському бізнесменові пластикову вувузелу, інкрустовану білим золотом і діамантами. За оздоблену коштовностями африканську дудку покупець, чиє ім'я не називається, заплатив 20 тисяч 800 доларів.

Відомо, що він збирається презентувати люксову модель вувузели своєму бізнес-партнеру з ПАР під час фінального матчу Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться 11 липня.

Повідомляється, що ювелірна вувузела функціонально не поступається своїм більш дешевим аналогам.

Традиційна африканська дудка, яка почала тісно асоціюватися з ЧС-2010, видає гучний звук, притаманний цьому типові духового інструменту.

Усі матчі чемпіонату в ПАР супроводжуються постійним гучним гулом вувузел. Незвичні до такого "музичного" супроводу гравці жаліються, що практично позбавлені можливості чути один одного на полі. Все більше футбольних фанів воліють дивитися трансляції з ПАР з вимкненим звуком.

За різними оцінками, одна вувузела здатна виробляти шум до 127 децибел. При цьому, за нормами Всесвітньої організації охорони здоров'я, щоб уникнути негативного ефекту для здоров'я, люди можуть перебувати під впливом шуму в 106 децибел не більше 30 секунд.

Читайте також:

Німецький вболівальник побив поліцейського вувузелою

Польська "Солідарність" закупить вувузели для акцій протесту

Китай забезпечить увесь футбольний світ вувузелами

В Африці знайшли один з найбільших алмазів в історії

Повʼязані теми:

Наступна публікація