Меріл Стріп стане прем’єром Британії

Голлівудська актриса Меріл стрі погодилась зіграти колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер в стрічці "Thatcher".

Актриса Меріл Стріп зіграє колишнього прем'єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер у фільмі "Thatcher". Режисером стрічки повинна стати Філліда Ллойд, котра раніше вже співпрацювала зі Стріп під час роботи над мюзиклом "Mamma Mia!".

Події фільму "Thatcher" розгортатимуться в 1982 році, перед британо-аргентинскою війною за Фолклендські острови. Аргентина вийшла з 74-денного конфлікту стороною, що програла, і ця подія стала одним з ключових в кар'єрі Тетчер, яка на той момент займала пост прем'єр-міністра Великої Британії.

Сценарій фільму "Thatcher" був написаний продюсером стрічки "Sex & Drugs & Rock & Roll", що готується до виходу в прокат, Демієном Джонсом і Браяном Філлісом, який раніше переважно працював над телесеріалами. Передбачається, що чоловіка Маргарет Тетчер Деніса Тетчера може зіграти Джим Бродбент, відомий за стрічками "Щоденник Бриджіт Джонс", "Мулен Руж" та серією фільмів про Гарі Поттера.

Читайте також:

Меріл Стріп знялась для Vanity Fair

Роберт Де Ніро та Меріл Стріп потрапили у Акторський зал слави

Сандру Буллок спіткало прокляття "Оскара" - їй зрадив чоловік

Повʼязані теми:

Наступна публікація