У Норвегії спіймали на вудку 880-кілограмову акулу

У Норвегії спіймали на вудку 880-кілограмову акулу

Якщо правильно приготувати отруйне м'ясо гренландської акули, воно вважається делікатесом

Двоє данських рибалок побили світовий рекорд, спіймавши на вудку акулу вагою 880 кілограмів і завдовжки 4,1 метра. Щоб впоратися з рибиною, чоловікам знадобилося 45 хвилин.

Світовий рекорд побили данці Пер Йенсен і Хенрік Хансен, які спіймали на вудку акулу вагою 880 кілограмів і завдовжки 4,1 метра.

Рибалкам знадобилося 45 хвилин, щоб впоратися з гренландською полярною акулою в норвезькому Бокна-фьорді в області Рогаланд.

Досі рекордна вага спійманої на вудку акули становила 775 кілограмів.

Двоє досвідчених рибалок відправилися до Бокна-фьорду, оскільки дізналися, що місцеві мешканці бачили в його водах велику акулу. Як приманку данці використали мішок з-під картоплі, наповнений камбалою.

Гренландська полярна акула, яку також називають сонною, - одна з найбільших акул, яка у довжину може досягати шести метрів.

М'ясо гренландської акули є токсичним, тому що містить оксид тріметаліна, який справляє на людський організм такий самий ефект, як сильне алкогольне сп'яніння. Однак якщо це м'ясо правильно приготувати, його можна вживати в їжу, а в Ісландії та особливо в Гренландії воно навіть вважається делікатесом.

Читайте також:

У південній Атлантиці знайшли аномального чорного пінгвіна

Австралійська пенсіонерка відбилася від акули кулаками

Японці вивели неотруйну рибу фугу

У Дніпрі біля Конча-Заспи завелася піранья

Повʼязані теми:

Наступна публікація