У південній Атлантиці знайшли аномального чорного пінгвіна

Екологам вдалося сфотографувати рідкісного чорного пінгвіна - такого забарвлення він набув через збій у структурі пігментації.

На островах Південна Георгія (у південній Атлантиці) екологам вдалося сфотографувати унікального чорного пінгвіна. Абсолютно чорного забарвлення він набув через рідкісну форму захворювання.

Як розповів представник групи вчених Ендрю Еванс, чорного пінгвіна вони побачили на пляжі з-поміж кількох тисяч його родичів.

"Нічого не можна сказати по тому, як він харчується і взаємодіє з іншими пінгвінами. Але ми всі були здивовані його присутністю і побажали йому всього найкращого у наступному зимовому сезоні", - зазначив Еванс.

Оскільки чорні пінгвіни зустрічаються украй рідко, природа цієї хвороби досконало не вивчена. Біологи підрахували, що лише одна з 250 тисяч особин може мати подібне забарвлення.

Утім, серед інших видів тварин, наприклад, білок, меланізм зустрічається більш часто. Класичним прикладом є його прояв у котячих - леопард, пума і ягуар, схильні до подібної мутації, зазвичай називаються чорними пантерами.

Експерти з екології вважають, що антарктичні пінгвіни набувають чорного забарвлення, втрачаючи контроль над своєю структурою пігментації. Біологи зазначили, що досі нічого подібного не бачили, і це явище є "дивовижним".

Читайте також:

В Африці випадково знайшли рідкісне рожеве слоненя

У Канаді закликали приєднатися до вбивства тюленів і ввели обід з їхнього м'яса

Серед мешканців Океану знайдено безсмертну істоту

Гігантська акула з'їла туриста на очах у його дружини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: