Польська "Солідарність" закупить вувузели для акцій протесту

Африканські дудки, які прославилися завдяки Чемпіонату світу з футболу у ПАР, почали користуватися попитом і серед політиків - їх хочуть використовувати на акціях протесту.

Польська профспілка "Солідарність" збирається закупити для своїх акцій протесту вувузели - пластмасові дудки, які використовують вболівальники на Чемпіонаті світу з футболу в Південній Африці.

Як пише польська преса, лідери "Солідарності" - колись найбільшої профспілки Польщі, яка стала на чолі антикомуністичної боротьби, - вважають, що вувузели допоможуть зробити більш гучними заплановані на осінь акції соціального протесту. Тим самим до демонстрацій буде залучена загальна увага.

На думку представників "Солідарності", для 10-тисячної акції буде достатньо 200-300 південноафриканських дудок.

Чемпіонат світу-2010 завдяки вувузелам за рівнем шуму на трибунах затьмарив усі попередні. Багато уболівальників вже зненавиділи ці африканські дудки.

Вувузела видає звук 123,4 децибела, що вище больового порогу і трохи не дотягує до децибел реактивного літака. Саме тому на ЧС в ходу беруші. Кожна упаковка супроводжується написом на звороті: "Високоефективне засіб для зниження рівня шуму. Використовується на футболі та регбі або для захисту від криків вашої дружини".

"Головний музичний інструмент року" видає всього лише одну ноту. Цікаво, що раніше африканські племена використовували вувузели під час полювання для відлякування павіанів.

Читайте також:

Китай забезпечить увесь футбольний світ вувузелами

Помер останній керівник повстання у Варшавському гетто

"Золоту акцію" на виборах у Польщі отримали ліві сили

У другий тур виборів президента Польщі вийшли Коморовський і Качинський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: