Американець встановив рекорд, з'ївши 25 тисяч бургерів

Американець встановив рекорд з поїдання фаст-фуду.

Американець Дон Горське за 39 років з'їв 25, 000 бігмаків. Свій ювілейний бургер він з'їв перед об'єктивами журналістських камер.

Свої підрахунки чоловік почав 17 травня 1972 року, коли вперше скуштував фірмовий бутерброд і, відтоді це стало його улюбленою стравою. Щодня шанувальник фастфуду з'їдає по 2 бігмаки. Крім, того Горське досі зберігає усі обгортки він бургерів. Вони і стали підтвердженням його рекорду.

Дивні захоплення Горське медики пояснюють неврозом нав'язливих станів. Але крім цього розладу, Дон Горське, є фізично здоровим, що вражає прихильників здорового способу життя.

Нагадаємо, що сьогодні сотні міжнародних організацій підписали звернення, в якому вимагають від McDonald's припинити пропаганду шкідливого харчування серед дітей.  Звернення, яке спонсорувала громадська група Corporate Accountability International, опубліковано в якості реклами в цілу сторінку в найбільших газетах Нью-Йорка, Чикаго, Бостона, Сан-Франциско, Міннеаполіса і Балтімора. Звернення підписане 550 різними організаціями охорони здоров'я.

Читайте також:

Американець з'їв 23 тисячі бігмаків

McDonald's звинуватили у пропаганді шкідливого харчування для дітей

Захисники гамбургерів викрали статую клоуна з "Макдональдса"

"Макдональдс" заплатить бразильцю 17,5 тис. дол. за ожиріння

ВідеоАмериканець з'їв 25 тисячі бігмаків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: