"Макдональдс" заплатить бразильцю 17,5 тис. дол. за ожиріння

Дата публікації
Перегляди
3958
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Макдональдс" заплатить бразильцю 17,5 тис. дол. за ожиріння

"Макдональдс" заплатить бразильцю 17,5 тис.дол. за ожиріння

Бразилець відсудив у "Макдональдса" 17,5 тисяч доларів за 30 зайвих кілограмів, котрі він набрав, працюючи в фаст-фуді.

Суд бразильського міста Порту-Алегрі зобов'язав компанію "Макдональдс" заплатити 17,5 тис. доларів своєму колишньому співробітникові в якості компенсації за те, що останній набрав 30 зайвих кілограмів під час роботи в ресторані швидкого харчування.

Позивач, чиє ім'я не називається, працював у "Макдональдсі" менеджером впродовж 12 років. Одним із його службових обов'язків була перевірка якості їжі в ресторанах мережі. За словами чоловіка, "Макдональдс" регулярно відправляє співробітників у свої ж закусочні, щоб вони оцінили, наскільки там якісна і смачна їжа.

Крім того, "Макдональдс" пропонував своїм співробітникам безкоштовне харчування, від якого чоловік не міг відмовитися, що також стало однією з причин його ожиріння.

У компанії зараз вирішують питання про подачу апеляції. Як заявляють представники "Макдональдсу", вони обмірковують усі можливі законні варіанти вирішення цієї ситуації.

Відзначимо, що мережу ресторанів швидкого харчування, заклади якої функціонують у 117 країнах світу, дуже часто звинувачують в тому, що їжа, яка продається компанією, стає причиною ожиріння.

Із цього приводу на "Макдональдс" також подавали до суду, проте такі випадки мали місце в основному в США. У Бразилії такий судовий розгляд проходить уперше.

Читайте також:

У Києві п’ятеро молодиків розгромили МакДоналдс

У США жінка влаштувала погром у "Макдоналдсі" через гамбургер

Японка померла через понаднормову роботу в McDonald's

Вивіска ресторану "Макдональдс" впала на двох людей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3958
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація