McDonald's звинуватили у пропаганді шкідливого харчування для дітей

Сотні міжнародних організацій вимагають від McDonald's припинити пропаганду шкідливого харчування серед дітей.

Найбільша в світі мережа ресторанів швидкого обслуговування McDonald's Corp. повинна негайно припинити пропаганду шкідливого харчування серед дітей, у тому числі дитячий набір Happy Meal, а також заборонити клоуна Ronald McDonald. З таким зверненням до американської корпорації звернулися сотні міжнародних організацій охорони здоров'я.

Звернення, яке спонсорувала громадська група Corporate Accountability International, опубліковано в якості реклами в цілу сторінку в найбільших газетах Нью-Йорка, Чикаго, Бостона, Сан-Франциско, Міннеаполіса і Балтімора в середу, напередодні річних зборів акціонерів McDonald's.

У листі висловлюється занепокоєння з приводу здоров'я американських дітей і зростаючих витрат на медичне обслуговування.

"Ми закликаємо вас перестати займатися пропагандою їжі з високим вмістом солі, цукру, жирів і калорій серед дітей, а також заборонити безкоштовну роздачу іграшки Ronald McDonald", - йдеться в листі.

Звернення підписане 550 різними організаціями охорони здоров'я, включаючи American Academy of Child & Adolescent Psychiatry і Food Studies & Public Health. McDonald's поки ніяк не коментує цю акцію.

Читайте також:

"Макдональдс" заплатить бразильцю 17,5 тис. дол. за ожиріння

У США жінка влаштувала погром у "Макдональдсі" через гамбургер

Японка померла через понаднормову роботу в McDonald's

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: