Захисники гамбургерів викрали статую клоуна з "Макдональдса"

Захисники гамбургерів викрали статую клоуна з "Макдональдса"

"Макдональдс"

У Фінляндії група прихильників ресторанів швидкого харчування "Макдональдс" скаржиться на погіршення улюбленої їжі та погрожує "стратити" клоуна Роналда Макдональда, якщо керівництво компанії не вийде на переговори.

У Фінляндії група, яка називає себе "Армією звільнення їжі", викрала з "Макдональдса" статую клоуна Роналда Макдональда і розмістила в Інтернеті відеозапис з погрозами.

На відео зображена статуя з мішком на голові, яку оточують люди у масках. Один з цих людей заявляє: "Ми любимо гамбургери, картоплю фрі і "Макдональдс", але ми більше не можемо мовчки дивитися, як наша улюблена їжа погіршується і ганьбиться через жадібність і байдужість".

За словами "викрадача", "Армія звільнення їжі" вимагає, щоб керівництво мережі "Макдональдс" відповіло на ряд запитань про свою корпоративну політику.

"Викрадачі" пообіцяли, що у випадку, якщо керівництво мережі ресторанів не вийде на переговори до 11 лютого, викрадений клоун буде "страчений".

Відзначимо, статуя Роналда Макдональда була викрадена 31 січня із ресторану швидкого харчування в Гельсінкі. Клоуна забрали дві людини, що видали себе за обслуговуючий персонал.

Читайте також:

У Києві п’ятеро молодиків розгромили МакДональдс

"Макдональдс" заплатить бразильцю 17,5 тис. дол. за ожиріння

У США жінка влаштувала погром у "Макдональдсі" через гамбургер

Японка померла через понаднормову роботу в McDonald's

Повʼязані теми:

Наступна публікація