Андрій Доманський перевіряв - чого він вартий, і пережив шок

Андрій Доманський перевіряв - чого він вартий, і пережив шок

Андрій Доманський - ведучий нового сімейного шоу "Мій зможе"

Канал "1+1" готує справжній виклик усій чоловічій статі і усім уявленням про можливості чоловіків. І, зокрема, особисто Андрію Доманському - теж.

На каналі "1+1" йдуть зйомки нового проекту, який обіцяє неабияк розважити азартних глядачів - гру з багатообіцяючою назвою "Мій  зможе". У оригіналі німецький формат звучить, як "My Man Can" і в ньому жінки роблять ставки на своїх чоловіків - що він зможе заради своєї пані? Своєрідний тест стосунків, який може закінчитися перемогою і, відповідно, 50 тис. гривнями.

Андрій, розкажіть трохи про проект "Мій зможе":

Доманський: Чотири жінки опиняються за гральним столом казино, отримують по 100 фішок, щоб зробити ставку на те, що їх чоловіки зможуть виконати завдання, придумані авторами проекту. Їх сильні половини не бачать і не чують, що відбувається в ігровій кімнаті і які ставки роблять їх жінки проти своїх суперниць.  У них ще тільки попереду випробування, які попередньо я вже пройшов. Адже за правилами формату я, як ведучий, маю виконати усі завдання особисто. Подивившись на мої спроби і зусилля, жінки  можуть судити про те, наскільки складним буде завдання для їх чоловіків. І чи здатний він на те, що зміг зробити я?

Але Андрій - не єдиний ведучий проекту, разом з жінками за столом буде знаходиться його колега, круп'є за сумісництвом - Віра Брежнєва. Як відомо, популярний ведучий віддає перевагу блондинкам. Тому хто ж ще, як не карколомна Брежнєва міг стати його колегою в новому проекті? Завдання жінок - правильно оцінити навички своїх чоловіків. А завдання можуть бути дуже різні - від поїдання перцю чілі, до ходіння на шпильках.

Коли Ви погоджувалися на роль ведучого проекту "Мій зможе" - Ви знали, що Вам доведеться не лише вести програму, але і пробувати усі завдання на собі?

Андрій: Що доведеться бути піддослідним щуром? Знав, звичайно! І це мене підстьобнуло. Це реальний виклик - хто, ти, Андрій, тварюка тремтяча або "право имеешь…"? Як ти можеш навантажувати завданнями чоловіків, якщо сам цього не спробував? Дуже легко бути кімнатним стрибунцем, щось там говорити, а тут відразу видно - хто чого вартий. Тому що ведучий побував на місці учасників і може зрозуміти, що їх чекає, сам перевірив. Не можу сказати, що виконав усі завдання. Але увесь екстрім відчув, на мою частку його було немало.

Як відомо, папа може усе, що завгодно, тільки мамою не може бути. А чи було щось, чого не змогли Ви?

Доманський: Як показала практика моїх пригод - пробувати, намагатися зробити можна усе, що завгодно. Але, скажу чесно, у мене були завдання, які виявилися мені не під силу. Це було для мене важким ментальним шоком. Я взагалі не вмію програвати. Не люблю. І не готовий до цього. І коли я виявилось, що мої спроби вже виходять за тимчасові обмеження - я зрозумів, що це завдання, наприклад, я не зробив.  Може, комусь повезе більше, ніж мені. Я буду щасливий поздоровляти ту жінку, у якої такий чоловік.

Читайте також:

Кастинг шоу 1+1 "Пекельна кухня" подовжено на один тиждень

"1+1" починає роботу над новим форматом: екранізація щоденників звичайних людей

"1+1" оголошує кастинг на участь у шоу "Діти напрокат"

Повʼязані теми:

Наступна публікація