"1+1" оголошує кастинг на участь у шоу "Діти напрокат"

"1+1" оголошує кастинг на участь у шоу "Діти напрокат"

Шоу "Діти напрокат" успішно йде у Британії, Германії, Голандії, Індії та в інших країнах.

Телеканал "1+1" розпочинає роботу над новим розважальним шоу "Діти напрокат" та оголошує кастинг батьків і дітей, які бажають взяти участь у проекті.

Шоу "Діти напрокат" вироблятиметься за британським форматом The Baby Borrowers, ВВС. Проект успішно йде у Британії, Америці, Германії, Голандії, Індії та в інших країнах. Це веселий експеримент, який дозволить усім бажаючим спробувати – яке воно сімейне життя.

До кастингу запрошуються пари, які планують жити разом, та батьки дітей віком від 6 місяців до 15 років. Парам-учасникам доведеться кілька тижнів приймати у себе дітей різного віку: від немовлят до підлітків. Діти кожної вікової категорії житимуть із "прийомними" батьками кілька днів. Для партнерів це унікальна можливість випробувати свої сили, зрозуміти, які випробування їх очікують у реальному сімейному житті та краще підготуватися до нього.

Отже, "1+1" очікує на пари, які хочуть випробувати свої сили перш, ніж розпочати сімейне життя, та на батьків, які готові на кілька днів дозволити своїм дітям взяти участь у телевізійному проекті. Батьки дітей-учасників зйомок житимуть поруч і матимуть змогу постійно спостерігати за своїм чадом. 

Для участі у кастингу необхідно заповнити  анкету на сайті.

Читайте також:

Гумористичне шоу "ГПУ" розпочинає новий сезон

"1+1" та "Известия в Украине" запрошують на фотовиставку "Світ навиворіт"

1+1 розпочинає кастинги грандіозного вокального проекту "Голос Країни"

Повʼязані теми:

Наступна публікація