Московська "швидка допомога" шокувала Інтернет цинічним сайтом

Дата публікації
Перегляди
6185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Московська "швидка допомога" шокувала Інтернет цинічним сайтом

Ілюстрація / Фото: galakorona.com

Якщо прочитати назву сайту в одне слово, то вийде жарт у найкращих традиціях чорного гумору: "скорпомру" - "скоропомру".

 Московська станція швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. А. С. Пучкова вибрала адресою для свого сайту skorpom.ru.

Якщо прочитати назву сайту в одне слово, то вийде жарт у найкращих традиціях чорного гумору: "скорпомру" - "скоро помру". Таким чином, назва сайту прозвучала для багатьох москвичів як вирок.

Російські блогери активно взялися обговорювати креативні здібності співробітників швидкої допомоги. Зокрема, відомий дизайнер та блогер Артемій Лебедєв охрестив ім'я порталу "адресою року".

За короткий час сайт став четвертим за відвідуваністю серед медичних інтернет-ресурсів.

"Не може не радувати чесність творців сайту skorpom.ru - станції швидкої та невідкладної медичної допомоги! Ось вже правда життя. До наших лікарів краще не потрапляти! Чи то адмін пожартував, чи то керівництво чесне попалося, але в наявності класичний "діагноз по черевику і лікування баяном", - вказав у своєму блозі mkout.

"Як корабель назвеш, так він і попливе", - підтримали блогера інші користувачі. "Дуже символічно і самокритично", - додали треті.

Повідомляється, що портал успішно працює з 2007 року. Сама станція швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. А. С. Пучкова працює з початку минулого століття.

Зазначимо, іноді "швидка" дійсно може стати причиною трагедії. Зокрема, нещодавно у Києві "швидка допомога" на смерть збила людину.

 

Читайте також:

The New York Times змусить платити за доступ до сайту

Файлообмінник EX.ua "урізали"

Google буде платити за виявлені на своїх сайтах помилки

Сайт Тимошенко викупила Партія регіонів

Дата публікації
Перегляди
6185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація