Сайт Тимошенко викупила Партія регіонів

Київська міська організація Партії регіонів "Молоді регіони" вважає, що багато ідей Тимошенко заслуговують на підтримку і практичну реалізацію вже найближчим часом.

Право володіння на інтернет-проект "Ідеальна країна", який у 2007 році представила Юлія Тимошенко, передано всеукраїнській молодіжній громадській організації "Молоді регіони". Таке право було передано від "Інтернет партії України", повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Ми раді повідомити, що" Молоді регіони "вирішили підтримати більше 15 000 постійних користувачів інтернет-проекту "Ідеальна країна ", надавши підтримку в реалізації сотень концепцій та ідей, які вже найближчим часом будуть оформлені у вигляді законопроектів і проектів рішень уряду", - заявив голова Інтернет партії України Дмитро Голубов.

Активісти організації провели аналіз концепцій та ідей користувачів інтернет-проекту і дійшли висновку, що деякі з них втратили свою актуальність, "але багато ідей заслуговують на підтримку і практичну реалізацію вже найближчим часом".

"Серед таких слід виділити: проект щодо здійснення заходів, спрямованих на забезпечення енергетичної незалежності України, впровадження електронного реєстру судових документів, збереження здоров'я, підтримка сільської школи, реформування системи молодіжного житлового будівництва", - заявив він.

На думку партійців, команда Юлії Тимошенко "просто використовувала десятки тисяч людей у своїх політичних, передвиборчих цілях і ніяких практичних кроків, спрямованих на реалізацію ідей громадян, не було зроблено".

Нагадаємо, в 2006 році Тимошенко презентувала інтернет-проект "Ідеальна країна", який позиціонувався як інтерактивний майданчик для формування бази концепцій політико-економічних реформ в Україні.

Разом з тим проект так і не реалізував заявлену мету, а в січні 2010 року домен "Ідеальної Країни" купила "Інтернет партія України".

Нещодавно Тимошенко презентувала проект "Україна третього тисячоліття" - інтернет-ресурс, "який буде збирати пропозиції користувачів з приводу законопроектів".

Читайте також:

Сайт Тимошенко зламали словами "Все пропало!"

Із сайту "регіоналів" зникла заява Януковича про європейський шлях України

На сайт Януковича напали хакери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: