Файлообмінник EX.ua "урізали"

Тепер обмін контентом на EX.ua можуть здійснювати тільки користувачі з України. Це рішення вже викликало хвилю обурення в Рунеті.

Відтепер популярний файлообмінний ресурс EX.ua доступний тільки для українських користувачів.

Скарга американської асоціації звукозапису (RIAA) до торговельного представника США майже увінчалася успіхом. Хоча доступ до ресурсу повністю не закрили, а лише обмежили. Тепер обмін контентом на EX.ua можуть здійснювати тільки користувачі з України.

Таке рішення викликало хвилю обурення в середовищі Рунета і його користувачі заявили, що будуть змушені "спільними зусиллями розробити російський файлообмінник", пише у своєму блозі denop.livejournal.com.

Втім, на форумах стверджують, що блокування IP-адреси знімається відповідними настройками сервісу проксі в браузері Firefox (SOCKS). Або за допомогою спеціальної утиліти.

Нагадаємо, що минулого тижня до списку RIAA (який був переданий торговельному представнику США) увійшли 25 найбільших "піратів світу". Серед них український файлообмінник EX.ua і соціальна мережа "ВКонтакте".

24 листопада представник EX.ua Юріс Пісковий заявив на прес-конференції, що сервіс готовий до співпраці з правовласниками продуктів, розміщених на сайті. Він підкреслив, що EX.ua готовий налагодити систему взаємовідносин між зацікавленими сторонами - правовласниками, з тими, хто пропонує сервіси для розміщення продукту, споживачами, державою.

Читайте також:

Пірати ініціювали створення альтернативного Інтернету

"ВКонтакте" і EX.ua потрапили в Топ-25 найбільших піратів у світі

Файлообмінник Rapidshare розкаявся й обіцяв позбутися піратського контенту

The Pirate Bay назавжди закрив торрент-трекер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: