Google буде платити за виявлені на своїх сайтах помилки

Компанія Google запустила програму винагороди користувачів, які виявили уразливості на її сайтах.

Корпорація Google буде платити інтернет-користувачам, які виявили уразливості на її сайтах. Про запуск програми винагороди користувачів повідомляється в офіційному блозі Google Online Security.

У першу чергу компанію будуть цікавити уразливості, які дозволяють отримати доступ до особистих даних користувачів на найбільш популярних сайтах. Як приклад Google призводить власний сайт google.com, а також youtube.com та інші.

У блозі особливо обмовляється, що при пошуку вразливостей користувачі повинні задіяти тільки тестовий або власний обліковий запис. Також представники Google попросили не використовувати автоматичні системи виявлення вразливостей, щоб не спровокувати перебої в роботі онлайн-сервісів компанії.

Розмір базової винагороди за виявлену уразливість складе 500 доларів. Однак він може збільшитися до 3133,7 долара в залежності від ступеня важливості окремо взятої уразливості.

Відзначимо, що на подібні винагороди претендують і користувачі, які виявили уразливості в проектах Google Chromium. Відповідна програма винагороди була запущена в січні 2010 року.

Читайте також:

Google почав стежити за людьми в реальному часі

Google створив автомобіль, якому не потрібен водій

Google визнала факт отримання доступу до особистих адрес і паролів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: