Гумористичне шоу "ГПУ" розпочинає новий сезон

Гумористичне шоу "ГПУ" розпочинає новий сезон

В гостях в "ГПУ" побуває Олена Воробей

ГПУ перетворюється "Головну Програму України" і розпочинає виправдовувати свою назву.

Камінний зал шоу перетвориться на кімнату для допитів, де зоряні гості будуть робити відверті та сенсаційні зізнання. Там же вони будуть здійснювати божевільні вчинки. Побачать це тільки глядачі ГПУ!

У найближчій програмі гумористка Олена Воробей влаштує в студії дівич-вечір зі стриптизером (а це не хто-небудь, а соліст групи "Чай вдвоем" - Стас Костюшкін). А потім Олена відверто розкаже про своє майбутнє весілля. Без сорому вона покаже в камеру результати пластичної операції – збільшені груди і зменшений ніс.

Ще більш відверто поводив себе в студії ГПУ Стас Костюшкін. Вперше в ефірі прозвучить заява про розпад гурту "Чай вдвоем", який проіснував разом, страшно сказати, 16 років! Але ж тільки нещодавно хлопці отримали звання секс-символів Росії-2010.

У студії ГПУ втілиться в життя мрія Костюшкіна - зайнятися сексом з мотоциклом, а також мрія ведучого ГПУ Андрія Богдановича – "покачатися" разом зі Стасом!

Крім того, на глядачів ГПУ чекає справжня сенсація - редакторська група шоу знайшла страшний компромат на Стас Костюшкін і підготувала з цього приводу ряд відеоматеріалів!

Проте, співак отримає і приємні враження  у вигляді подарунку - користувачі інтернету по всьому світу, а також ведучі ГПУ виконали пісню "В день народження твій!", з репертуару гурту "Чай вдвоем".

У калейдоскопі зоряних гостей Юра, Потап. Жора й Андрій не забудуть обговорити найактуальніші та неймовірніші новини України і всього світу. При цьому вони збережуть свої принципи - говорити тільки правду, тільки смішну правду, а в новому сезоні глядач також зможе побачити "заяви ГПУ" з найбільш актуальних тем!

А ще в найближчий уїк-енд ГПУ святкуватимуть День бармена - глядачів чекає приголомшливе бармен-шоу на чолі з Дядею Жорою!

Не пропустіть 4 лютого!

Читайте також:

"1+1" та "Известия в Украине" запрошують на фотовиставку "Світ навиворіт"

1+1 розпочинає кастинги грандіозного вокального проекту "Голос Країни"

"1+1" назвав учасників шоу "Зірка + Зірка-2"

Повʼязані теми:

Наступна публікація