Чоловік перетворився на гея після прийому таблеток

Дата публікації
Перегляди
3288
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік перетворився на гея після прийому таблеток

Препарат Requip змінює орієнтацію?

51-річний француз подав до суду на фармацевтичну компанію, стверджуючи, що після прийому препарату він став активним гомосексуалістом та ігроманом.

Мешканець Франції подав до суду на фармацевтичну компанію та свого лікаря. Чоловік стверджує, що прописані йому ліки викликали нав'язливу потребу в гомосексуальних стосунках та азартних іграх.

За словами адвокатів 51-річного Дідьє Жамбара, поведінка одруженого чоловіка, який має двох дітей, різко змінилася у 2003 році, після того, як він почав приймати препарат Requip (ропінірол з групи неерголінових агоністів дофамінових рецепторів). Ліки були прописані йому від паркінсонізму.

У француза з'явилася хвороблива пристрасть до азартних інтернет-ігор, через які він розтратив сімейні накопичення і почав здійснювати крадіжки.

Крім того, Жамбар почав відчувати нав'язливу потребу в гомосексуальних стосунках, що змушувало його переодягатися жінкою та зареєструватися на сайті знайомств для геїв в Інтернеті. Наступні побачення з незнайомцями призвели до того, що Жамбара зґвалтували.

Як стверджує француз, жахаючись того, до чого приводили його нав'язливі бажання, він тричі намагався накласти на себе руки.

Після припинення прийому ліків в 2005 році бажання і поведінка Жамбара повернулися до норми. Проте до цього часу він встиг отримати важку психологічну травму і був зміщений з посади в Міністерстві оборони.

У своєму позові Жамбар зажадав від компанії GlaxoSmithKline, що "виробляє дефектний препарат", і свого невролога, який не надав повної інформації про побічні ефекти ліків, компенсацію в розмірі 450 тисяч євро.

Варто додати, що ще з кінця 1990-х років з'являлися повідомлення про здатність ропініролу викликати гіперсексуальність та ігроманію. Однак відповідне попередження в інструкції з'явилося лише в 2006 році.

Читайте також:

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

Держдеп США заборонив називати батьків "мамою" і "татом"

Британця засудили за постійне ґвалтування сусідської кобили

Архієпископ Латвії: людству загрожує гомосексуалізм

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3288
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація