Британця засудили за постійне ґвалтування сусідської кобили

Британця засудили за постійне ґвалтування сусідської кобили

Ілюстрація

У Британії відчайдуха майже рік періодично навідувався до сусідської кобили і займався з нею коханням.

Мешканка Великобританії Меггі Хант звернулася в поліцію з незвичайною заявою: у її кобили на прізвисько Ембер з'явився таємний залицяльник, який періодично навідувався до неї і займався з нею коханням.

Поліція підійшла до розслідування даної справи з усією відповідальністю. З місця злочину були вилучені зразки сперми ґвалтівника, а в стайні встановили камери спостереження та датчики руху.

Через півроку анонімного зоофіла спіймали. Ним виявився сусід жінки на ім'я Дерек Вудс. 26-річного чоловіка зі спущеними штанами вміймали на місці злочину, та й доказова база виявилася значною - все, що відбувається, було знято на камеру.

Нетверезого поціновувача "тваринної" любові доставили в поліцейський відділок і висунули звинувачення. На допиті хлопець зізнався, що дійсно час від часу ходив на "побачення" до кобили.

З огляду на його щире зізнання, суд зобов'язав містера Вудса пройти курс примусового лікування від алкоголізму. Але найжорстокішим пунктом у вироку для нього стала заборона наближатися до постраждалої кобили ближче, ніж на одну милю.

Читайте також:

Ізраїльтянин зняв на мобільний НЛО над Єрусалимом

У Молдові жінка народила 5 близнюків

Священик склав список чоловіків, які не підходять для шлюбу

Повʼязані теми:

Наступна публікація