Цукерберг зустрівся з актором, що зіграв його у "Соціальній мережі"

Засновник Facebook Марк Цукерберг та виконавець головної ролі у фільмі "Соціальна мережа" Джессі Айзенберг зустрілись у телевізійному шоу.

Джессі Айзенберг, Марк Цукерберг
youtube
Джессі Айзенберг, Марк Цукерберг
Засновник найпопулярнішої соціальної мережі в світі Facebook Марк Цукерберг вперше зустрівся з актором Джессі Айзенбергом, який зіграв його самого в гучному фільмі "Соціальна мережа".

Зустріч відбулася в рамках телешоу Saturday Night Live ввечері в суботу, 29 січня. Згідно з форматом шоу Айзенберг і ведучий шоу Енді Семберг ділилися з глядачами досвідом перевтілення в засновника Facebook, тим часом Цукерберг спостерігав за подіями в студії з сусіднього приміщення.

Коли Цукерберг з'явився у студії, Семберг запитав, чи зустрічався він раніше з Айзенбергом, і обидва відповіли: "Ні". Семберг поспішив піти за лаштунки. Залишившись наодинці з Цукербергом, Айзенберг запитав засновника Facebook, чи дивився він "Соціальну мережу" і що думає про фільм.

"Дивився, - відповів Цукерберг. - Дізнався багато цікавого".

Айзенберг подякував Цукербергу за позитивний відгук, потім вони представили наступного гостя шоу і потиснули один одному руки.

Нагадаємо, що фільм "Соціальна мережа" вийшов у 2010 році і отримав 8 номінацій на премію "Оскар", у тому числі в категорії "Найкращий фільм".

Марк Цукерберг, який дивився фільм про себе в компанії інших співробітників Facebook, зазначив, що стрічка цікава, але в ній занадто багато уваги приділяється його особистому життю. За сюжетом фільму, Цукерберг загоряється ідеєю створення соціальної мережі після того, як його кидає дівчина.

"Деяким важко в це повірити, але іноді люди створюють щось нове, просто тому що їм подобається створювати щось нове", - сказав Цукерберг.

Читайте також:

Цукерберг світу пожертвує половину статків на благодійність

Time обрав "Людиною року" засновника Facebook

Esquire назвав чоловіків, які погано вдягаються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: