Цукерберг зустрівся з актором, що зіграв його у "Соціальній мережі"

Дата публікації
Перегляди
3477
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Засновник Facebook Марк Цукерберг та виконавець головної ролі у фільмі "Соціальна мережа" Джессі Айзенберг зустрілись у телевізійному шоу.

Джессі Айзенберг, Марк Цукерберг / Фото: youtube
Засновник найпопулярнішої соціальної мережі в світі Facebook Марк Цукерберг вперше зустрівся з актором Джессі Айзенбергом, який зіграв його самого в гучному фільмі "Соціальна мережа".

Зустріч відбулася в рамках телешоу Saturday Night Live ввечері в суботу, 29 січня. Згідно з форматом шоу Айзенберг і ведучий шоу Енді Семберг ділилися з глядачами досвідом перевтілення в засновника Facebook, тим часом Цукерберг спостерігав за подіями в студії з сусіднього приміщення.

Коли Цукерберг з'явився у студії, Семберг запитав, чи зустрічався він раніше з Айзенбергом, і обидва відповіли: "Ні". Семберг поспішив піти за лаштунки. Залишившись наодинці з Цукербергом, Айзенберг запитав засновника Facebook, чи дивився він "Соціальну мережу" і що думає про фільм.

"Дивився, - відповів Цукерберг. - Дізнався багато цікавого".

Айзенберг подякував Цукербергу за позитивний відгук, потім вони представили наступного гостя шоу і потиснули один одному руки.

Нагадаємо, що фільм "Соціальна мережа" вийшов у 2010 році і отримав 8 номінацій на премію "Оскар", у тому числі в категорії "Найкращий фільм".

Марк Цукерберг, який дивився фільм про себе в компанії інших співробітників Facebook, зазначив, що стрічка цікава, але в ній занадто багато уваги приділяється його особистому життю. За сюжетом фільму, Цукерберг загоряється ідеєю створення соціальної мережі після того, як його кидає дівчина.

"Деяким важко в це повірити, але іноді люди створюють щось нове, просто тому що їм подобається створювати щось нове", - сказав Цукерберг.

Читайте також:

Цукерберг світу пожертвує половину статків на благодійність

Time обрав "Людиною року" засновника Facebook

Esquire назвав чоловіків, які погано вдягаються

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3477
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація