Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдеп США заборонив називати батьків "мамою" і "татом"

Аби догодити гомосексуалістам, в офіційних американських документах відтепер писатимуть не "мама" і "тато", а "батько №1" і "батько №2".

Держдепартамент США з лютого більше не буде використовувати слова "мати" і "тато" в офіційній документації. Замість цього в документах вказуватимуться "батько №1" і "батько №2".

У Держдепі такий крок пояснили тим, що гендерна ідентифікація батьків просто застаріла. У Сполучених Штатах з кожним роком зростає кількість одностатевих сімей, в яких виховуються маленькі діти.

Влада США підкреслила, що тепер в документах у дітей, які виховуються парою одної статі, не будуть значитися одразу два тата чи дві мами.

До речі, рішення Держдепу США не викликало бурхливого схвалення з боку представників нетрадиційної орієнтації. Багато з них не проти і колишньої ідентифікації - "мама" і "тато".

Зауважимо, що подібна практика вже існує у деяких країнах Європи. Так, у Шотландії медперсоналу клінік заборонили вживання слів "мама" і "тато", щоб не образити гомосексуальні пари з дітьми. Крім того, у медичних закладах розвішують плакати не тільки гетеросексуальних, але і одностатевих пар з дітьми.

Читайте також:

Через десять років в Україні легалізують одностатеві шлюби

Архієпископ Латвії: людству загрожує гомосексуалізм

Брати-геї приспали батька снодійним і поховали його заживо

Обама дозволив геям служити в армії

Залиште свій коментар

Вибір редакції