Одеситка замурувала в кімнаті нову дружину свого колишнього чоловіка

Одеситка замурувала в кімнаті нову дружину свого колишнього чоловіка

Дві жінки під одним дахом: конфлікт в одеській комуналці / Фото: Комсомольская правда в Украине

Дві жінки під одним дахом: чоловік з новою дружиною жив в одній квартирі з колишньою, і в результаті його нова пасія опинилася замурованою у кімнаті.

Майнова суперечка в одеській комуналці ледь не завершилася трагедією. 42-річну жінку замурували у власній кімнаті. Вставши зранку на роботу, вона виявила в дверному отворі стіну з піноблоків.

До інциденту призвів давній конфлікт між мешканцями квартири – більша частина приміщення належала колишній дружині чоловіка потерпілої та її дочці. Однак вона все ще залишалася невдоволеною та вимагала частину загального коридору.

"Від моїх сусідів можна було очікувати будь-чого. Але такого мені навіть наснитися не могло", - розповіла постраждала.

Колишня ж дружина заявила, що попереджала сусідів про підготовлене "перепланування". Утім, сама стіна не вистояла й кількох годин. Міліціонери простежили за демонтажними роботами.

"У даному випадку ми маємо справу з банальним побутовим хамством і дрібним хуліганством. Звичайна ситуація: комунальна квартира, дві ненавидять один одного сусідки і, як наслідок, конфлікт між ними", - визначив начальник прес-служби обласного УВС Віктор Мірошниченко.

Читайте також:

"Застукана" дружиною під час сексу коханка відгризла чоловікові член

Чоловік попросив поліцію захистити його від схибленої на сексі дружини

П'яного американця заарештували за сварку з велосипедом

Через сварливу дружину сицилієць попросився до в'язниці

Повʼязані теми:

Наступна публікація