"Застукана" дружиною під час сексу коханка відгризла чоловікові член

"Застукана" дружиною під час сексу коханка відгризла чоловікові член

Ілюстрація / Фото: passion.ru

Дружина "застукала" свого чоловіка з коханкою під час орального сексу. Розлютившись, вона вдарила спокусницю, а та злякавшись, відкусила чоловікові статевий орган.

Спільний перегляд фільму закінчився для сім'ї з Підмосков'я кривавою трагедією. Коли дружина заснула, її чоловік і найкраща подруга зайнялися оральним сексом.

Прокинувшись від гучних зітхань, жінка розлютилася і зі всієї сили вдарила спокусницю торшером по голові. Не очікуючи такого, коханка зціпила зуби і відкусила чоловікові статевий орган.

Горе-коханців, обох без свідомості, доставили в лікарню. Чоловіка в урологію, а коханку у травматологію.

Найсумніше ця драма закінчилася для зрадженої дружини. Вона не тільки втратила чоловіка і кращу подругу, але ще і проведе два роки за ґратами.

Нагадаємо, нещодавно уродженець Туреччини, який проживає в Німеччині, звернувся в поліцію з проханням захистити його від дружини, яка, як він вважає, схиблена на сексі. Чоловік попросив поліцейських дозволити йому залишитися переночувати у відділку.

Німець зізнався, що рятується від наполегливої дружини в окремій кімнаті. За словами чоловіка, протягом чотирьох років він спить окремо від дружини на дивані.

У найближчому майбутньому чоловік планує подати на розлучення і розлучитися зі своєю ненаситною дружиною.

Читайте також: 

Чоловік попросив поліцію захистити його від схибленої на сексі дружини

Вчені довели, що чоловіки б'ють дружин лише через кохання

Вчені довели: чим більше жінок, тим якісніша сперма

Для невірних чоловіків з'явилися "пояса цнотливості"

 

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація