Вчені довели, що чоловіки б'ють дружин лише через кохання

Дата публікації
Перегляди
4468
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчені довели, що чоловіки б'ють дружин лише через кохання

Ілюстрація

На думку вчених, найчастіше раптова агресія чоловіків пов'язана з явищем, яке дослідники охрестили доброзичливим сексизмом.

 Дослідники з університету Гранади, Іспанія, повідомили, що з'ясували причини, за якими ласкавий чоловік раптово може підняти руку на свою дружину.

На думку вчених, найчастіше подібна поведінка чоловіків пов'язана з явищем, яке дослідники охрестили доброзичливим сексизмом.

Суть цього явища полягає в трепетному ставленні до дами, прагненні в усьому їй допомагати і поступатися, доглядати і робити подарунки. Проте у чоловіка в цей час все ж таки накопичуються негативні емоції, які нарешті проявляються у фізичному насильстві.

Професор Мерседес Дуран Сегура, один з провідних авторів дослідження, пояснила, що позитивне ставлення до жінок з боку представників сильної статі, підсвідомо продиктовано далеко не благими намірами. Чоловіче прагнення до захисту і турботи про дівчат насправді являє собою відносно м'який варіант гендерної дискримінації, пов'язаний з тим, що насправді чоловіки вважають жінок нижче себе.

Таким чином, на думку вчених, до надмірної чоловічої запобігливості слід ставитися уважно.

Отримані в ході дослідження дані, наголошують дослідники, можуть допомогти жінкам запобігти сексуальним домаганням з боку колег по роботі і уникнути неприємних інцидентів в сім'ї.

Нагадаємо, нещодавно вчені з'ясували, чого насправді хочуть жінки. Згідно з результатами нового опитування, проведеного британськими вченими, більшість представниць прекрасної статі вважають себе щасливими тоді, коли допомагають тим, хто цього потребує.

Читайте також:

Створено перший у світі рух за рівноправ'я чоловіків

Чоловік задушив дружину на її прохання

В Росії щогодини одна жінка помирає в результаті домашнього насильства

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4468
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація