Вчені з'ясували, чого насправді хочуть жінки

Вчені з'ясували, чого насправді хочуть жінки

Чого ж хоче жінка?

Для того, щоб зробити жінку щасливою, не потрібно витрачати багато сил чи грошей. Головне бажання і... гарна погода.

Згідно з результатами нового опитування, проведеного британськими вченими, більшість представниць прекрасної статі вважають себе щасливими тоді, коли допомагають тим, хто цього потребує.

Другим за рівнем популярності виявився несподіваний комплімент, а наступні позиції зайняли звуки моря або улюбленої музичної композиції, а також проведення часу під теплими сонячними променями. У загальній складності в дослідженні, проведеному на замовлення однієї з благодійних організацій, взяли участь близько 1000 жінок.

На наступних позиціях розташувалися смачна їжа і веселощі з друзями та подругами. Крім цього, багато дівчат відчувають себе абсолютно щасливими від грошового виграшу в лотерею.

Також серед десяти занять, які приносять представницям прекрасної статі особливе задоволення, виявилися походи на пляж (на дев'ятому місці) і гра в сніжки (на десятому місці своєрідного хіт-параду).

Серед речей, які, навпаки, найчастіше змушують дівчат відчувати себе нещасними, були названі погана погода, високі податки і невиконані обіцянки.

Так, згідно з даними ще одного, раніше проведеного дослідження, найсумнішим днем у році прийнято вважати третій понеділок січня. Загальна ж тенденція, яку вдалося помітити фахівцям в списку параметрів так званого жіночого щастя, як розповів керівник роботи, професор Річард Тернер, полягає в тому, що практично всі задоволення, які приносять дамам радість, можуть здійснюватися практично за будь-яких умов і майже не потребують ніяких матеріальних витрат.

Читайте також:

Щедрість чоловіка залежить від його розташування в просторі

Жінка підпалила коханцю його "достоїнство", бо той не захотів її слухати

Новозеландка продала свою депресію на онлайн-аукціоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація