Юрій Горбунов став лідером рейтингу найуспішніших телеведучих

Юрій Горбунов став лідером рейтингу найуспішніших телеведучих

Юрій Горбунов визнаний найуспішнішим телеведучим

Журнал "Фокус" представив рейтинг "30 найуспішних телеведучих".За оцінкою експертів, лідерами стали Юрій Горбунов ("1+1") і Маша Єфросиніна ("Новий канал").

Рейтинг телеведучих був складений за підсумками експертного опитування, в якому номінанти оцінювалися за трьома критеріями: професіоналізм, харизматичність та відповідність духу каналу. На думку "Фокуса", саме ці якості телеведучого можуть змусити глядача затриматися на каналі і додивитися програму. При підрахунку результатів бали кожного учасника підсумовувалися.

У попередній список увійшли 130 телеведучих найпопулярніших програм шести найбільш рейтингових каналів України. Він був складений на основі даних Індустріального телевізійного комітету (ІТК). За підсумками підрахунку голосів був визначений підсумковий список "30 найуспішніших телеведучих".

Лідери рейтингу Юрій Горбунов та Маша Єфросиніна 10 років тому успішно починали кар'єру на "Новому каналі" як ведучі ранкового "Підйому". Тепер Горбунов і Єфросиніна - одні з самих затребуваних телезірок розважальних шоу, що йдуть в прямому ефірі. Горбунов - зірка вечірнього прайму на "1+1", а Єфросиніна веде цілий ряд шоу на "Новому каналі". Серед ведучих новин експерти вважають кращою Олену Фроляк ("Факти" на ICTV) - вона на 3 місці в загальному рейтингу "Фокусу".

"У новому рейтингу інформаційні програми представляє лише третину ведучих. Решта - телеведучі програм розважального та пізнавального жанрів. Це відображає загальну тенденцію зниження глядацького інтересу до серйозної, зокрема політичної, інформації. П'ять років тому в рейтингу Фокуса більше половини учасників були провідними новинних програм", - говорить Михайло Гладкий, головний редактор журналу "Фокус".

У цілому рекордсменом за кількістю популярних ведучих виявився "1+1" (7 осіб), за ним слідують "Інтер" (6 осіб) і "Новий канал" (6 осіб).

Вперше рейтинг найбільш популярних осіб на телеекранах країни "Фокус" опублікував п'ять років тому. Більше про рейтинг читайте в журналі "Фокус" № 3 (216) від 21 січня.

Читайте також:

Канал "1+1" запускає "Зірка + Зірка-2"

На телеканалі "1+1" стартує шоу "Мій зможе"

1+1 розпочинає кастинги грандіозного вокального проекту "Голос Країни"


Повʼязані теми:

Наступна публікація