Канал "1+1" запускає "Зірка + Зірка-2"

Канал  "1+1" запускає "Зірка + Зірка-2"

Василіса Фролова та Іван Дорн стануть ведучими нового проекту

Творці нового сезону обіцяють, що продовження найзірковішого шоу буде ще яскравішим і веселішим.

Телеканал "1+1" приступив до роботи над другим сезоном розважального вокального шоу . Ведучими шоу "Зірка + Зірка-2" стануть Юрій Горбунов, а також переможці першого сезону проекту Василіса Фролова та Іван Дорн. Юрій, як і в першому сезоні, буде вести шоу з головної сцени, а Вася і Ваня – зустрічатимуть пари  в арт-кафе.

Інші учасники першого сезону теж будуть задіяні в "Зірка + Зірка-2" - кожного тижня хтось з них буде займати місце в журі проекту разом з Лаймою Вайкуле, Потапом та Вєркою Сердючкою.

Участь у другому сезоні візьмуть 26 зірок шоу-бізнесу з різних країн СНД. Склад 13 дуетів, які і будуть змагатися за перемогу в шоу, канал "1+1" назве тільки в ефірі першої програми "Зірка+Зірка-2".

До речі, зйомки проекту проходитимуть в нових декораціях.

Нагадаємо, перший сезон шоу "Зірка + Зірка" стартував в ефірі "1+1" у вересні минулого року. Участь у проекті взяли Марія Берсенєва, Олександр Буйнов, Анна Семенович, Олексій Панін, Сергій Звєрєв, Настя Каменських, Ігор Вєрник і багато інших.

Перший сезон проекту відкрив глядачам неймовірний вокальний талант Руслани Писанки, Інни Цимбалюк, Ольги Будіної. Чоловічий дует Кричевський-Писаренко підкорив жіночу аудиторію харизмою, а пара Марії Берсенєвої і Насті Каменських виступала настільки злагоджено, немов дівчата завжди співали разом.

"Зірка + Зірка-2" буде виходити на каналі "1+1" щотижня по вечорах.

Читайте також:

Переможцями шоу "Зірка+Зірка" стали Василіса Фролова та Іван Дорн

1+1 розпочинає кастинги грандіозного вокального проекту "Голос Країни"

Телеканал 1+1 продюсує повнометражний фільм "Дом с башенкой"

У січні на телеканалі "1+1" розпочнеться шоу "Сусідські війни"

Повʼязані теми:

Наступна публікація